Coca Cola Personel Alımı Yapıyor!

Coca Cola içecek firması kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere çok sayıda personel alımı yapıyor. Peki hangi pozisyonlara alım yapılıyor ve detaylar nedir.

Coca Cola Personel Alımı Yapıyor!

Ülkemizin ve dünya ülkelerinin en çok tercih edilen içecek markalarından bir tanesi olan Coca Cola sahibi olduğu şirketleri için yatırımlarına devam ettiği gibi açık pozisyonları için personel alımı gerçekleştirmektedir.

Buna göre şirket Coca Cola, Fanta, Sprite, Sensun, Schweppes, Cappy, Fusetea, Botany, Doğadan, Damla, Burn, Gladiator, Powerade ve Monster firmaları için personel alımı gerçekleştirmektedir. İlanlar Coca Cola Company tarafından hazırlanarak kamuoyuna duyurulmaktadır. Yeni yayımlanan ilanlara göre çok sayıda personel alımı yapıldığı görülüyor, peki ilan detayları nedir ve hangi pozisyonlara başvuru yapılacak.

İLAN BİLGİSİ

Alım Yapacak Firma: The Coca-Cola Company (TCCC)
Açık Pozisyon Sayısı: 10
Alınacak Personel Sayısı: Çok Sayıda

ALINACAK POZİSYONLAR

The Coca-Cola Company (TCCC) kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere çok sayıda personel alımı yapıyor. Peki hangi pozisyonlara alım yapılacak.

Sipariş Sorumlusu, Bursa/İstanbul Avrupa
Satış Temsilcisi
Kalite Güvence Operatörü
Muhasebe Sorumlusu
Finans Analisti
Bayi Yöneticisi
Muhasebe Yetkilisi, Geçici
Kalite Güvence Mühendisi

BAŞVURULAR

Yukarıda The Coca-Cola Company (TCCC) firmasının ilanları verilmiştir. Peki adaylar başvurularını nasıl yapacak. Buna göre başvuru yapmak isteyen adaylar için aşağı bölüme ilgili linki sunduk. Bu linki takip ederek sizlerde tüm pozisyonları, pozisyonlar için aranacak şartları öğrenebilir ve formlardan başvurularınızı yapabilirsiniz.

https://goo.gl/9tFLQf
TÜM İLANLARI BURADAN GÖREBİLİRSİNİZ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yunus gũlmaya
Yunus gũlmaya - 4 yıl Önce

Ehliyet var daha önce happy center da çaliştim bu konuda uzmanım neyin nereye konulmasini biliyorum tecrube 6 yıl dır market sektöründeyim olarak tam 6 tane sektötür deĝiştirdim ve 6 yıldır araba sürüyorum beni bu işe almanızı arz ederim

Rıdvan
Rıdvan - 4 yıl Önce

Hayırlı isler hayırlı ramazanlar ben sizin firmanızda calısmak istiyorum yardımcı olur sanız sevinirim tel 0545 513 10 39 Ankara cubuk ilcesi

Yunus gũlmaya
Yunus gũlmaya - 4 yıl Önce

Telefon numaramı bir önceki yorumda bırakmıyı unuttum tel 05434315176

Nihat bütün
Nihat bütün - 3 yıl Önce

hayırlı işler ben sizin firmanizda calişmak istiyorum yardimci olursaniz ne mutlu size
tel: 05383760658
ANKARA / MAMAK

Hasan
Hasan - 2 yıl Önce

Herhangi bir pozisyon olur bu markayla çalışmak çok memnun edecektir beni no 0543 303 63 01