Carrefoursa Personel ve Eleman Alımı Yapıyor!

Carrefoursa Mağazaları kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere farklı pozisyonlar için personel alımı gerçekleştirmektedir. Peki detaylar nedir?

Carrefoursa Personel ve Eleman Alımı Yapıyor!

Türkiye'nin dört bir yanında bulunan mağazalarında görevlerini sürdürmekte olan Carrefoursa yeni mağazalar açmakta, indirimli kaliteli ürünler sunmakta ve hizmetlerini artırabilmek için Türkiye'nin farklı noktalarına yeni mağaza kurulumları gerçekleştirmektedir.

Carrefoursa kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere aralıklarla personel ve eleman alımı gerçekleştirmektedir. İlanlar Carrefoursa tarafından hazırlanarak kamuoyuna kariyer siteleri üzerinden duyurulmaktadır. Yeni duyurulan ilanlar ile çok sayıda personel alımı yapacağı öğrenildi. Peki hangi pozisyonlar için alımlar yapılacak ve detaylar nedir?

ALINACAK POZİSYONLAR NEDİR?

Carrefoursa kariyer siteleri aracılığı ile alım yapacağı kadrolar belli oldu. Peki hangi pozisyonlara alımlar yapılacak? Buna göre market yönetici adayı, kuru gıda kategorisi satın alma uzmanı, kozmetik kategorisi satın alma uzmanı, elektronik kategori uzmanı, gıda dışı kategori uzmanı, mağaza müdür yardımcısı pozisyonları için atama yapılmaktadır. Peki adaylardan aranan şartlar nedir, nasıl başvuru yapılır?

ARANAN ŞARTLAR ve BAŞVURU DETAYLARI NEDİR?

Carrefoursa alım yaptığı pozisyonlar için adayın istenen mezuniyet düzeyinde diplomaya sahip olmak, bazı pozisyonlar için tecrübeli olmak, sorumluluk sahibi olmak, müşteri ilişkilerinde başarılı olmak, ekip yönetebilir olmak, kılık kıyafetine özen göstermek şartları aranmaktadır. Peki nasıl başvuru yapılır? Buna göre adayların öncelikle https://goo.gl/TUh2LF linkini kopyalaması ve tarayıcılarının url bölümüne yapıştırması gerekmektedir. Ardından aday ulaşacakları form vasıtası ile tüm pozisyonları görebilir ve müracaatlarını da buradan gerçekleştirebilir.

DİĞER İŞ İLANLARI BURADA

YORUM EKLE