Carrefoursa Çok Sayıda Personel Alımı Yapıyor!

Carrefoursa Sabancı Ticaret Merkezi Anonim Şirketi kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere çok sayıda personel alımı yapıyor. Peki pozisyonlar ile detaylar nedir?

Carrefoursa Çok Sayıda Personel Alımı Yapıyor!

Ülkemizin en önemli firmaları arasında yer alan ve Sabancı Holding'in sahibi olduğu Carrefoursa Sabancı Ticaret Merkezi Anonim Şirketi Türkiye'nin dört bir yanında faaliyetlerini sürdürmekte olup uygun bölgeler için yeni yatırımlar ve şube açılışlarını gerçekleştirmektedir.

Türkiye'nin çok sayıda farklı noktasında hizmet göstermekte olan Carrefoursa Sabancı Ticaret Merkezi Anonim Şirketi yatırımlarını sürdürdüğü gibi personel alımları da gerçekleştirmektedir. Carrefoursa personel alımı ilanları firma tarafından hazırlanmakta olup kamuoyuna kariyer siteleri ya da Sabancı Holding iş ilanları insan kaynakları bölümü aracılığı ile duyurmaktadır. Yeni duyurulan ilanlara göre çok sayıda personel alımı yapıldığı görülmektedir. Peki pozisyonlar nelerdir, detaylar nedir?

İLAN DETAYLARI NEDİR?

Carrefoursa Sabancı Ticaret Merkezi Anonim Şirketi iş ilanları için çok sayıda personel alımı yapıyor. Peki ilan detayları nedir? Buna göre adayların en az lise mezunu olmak, sorumluluk sahibi olmak, müşteri ilişkilerinde başarılı olmak, yoğun çalışma temposuna uygun olmak, bazı pozisyonlar için tecrübeli olmak gibi şartlara sahip olması gerekmektedir. Peki pozisyonlar nedir, nasıl başvuru yapılır?

POZİSYONLAR NEDİR ve NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Carrefoursa Sabancı Ticaret Merkezi Anonim Şirketi çok sayıda personel alıyor. Peki pozisyonlar nedir? Buna göre Market Yönetici Adayı, Ev Gereçleri Kategori Uzmanı, Elektronik Kategori Uzman, Bilgi Sistemleri Proje Yöneticisi, Bilgi Güvenliği Uzmanı, Management Reporting Manager, Mağaza Müdürü, Oyuncak Kategori Uzmanı, Dönemsel Uygulamacı Grafiker vb. gibi pozisyonlar için personel alımı yapılmakta olup başvurularını gerçekleştirmekte isteyen adayların https://goo.gl/TUh2LF linkini kopyalaması ve tarayıcılarının adres çubuğuna yapıştırarak müracaatlarını tamamlaması gerekmektedir.

DİĞER İLANLAR BURADA

YORUM EKLE