Carrefoursa Çok Sayıda Personel Alımı Yapıyor!

Sabancı Holding'in sahibi olduğu Carrefoursa kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere yurt geneli çok sayıda personel alımı yapıyor. Peki hangi pozisyonlara personel alımı yapılıyor ve detaylar nedir.

Carrefoursa Çok Sayıda Personel Alımı Yapıyor!

Ülkemizin önemli kuruluşları arasında yer alan ve Türkiye'nin dört bir yanında özellikle alışveriş merkezlerine market açılışları gerçekleştirmekte olan Sabancı Holding sahibi olduğu Carrefoursa için yatırımlarını sürdürdüğü gibi yine açık pozisyonlara personel alımları da yapmaktadır.

Carrefoursa personel alımı ilanları Sabancı Holding'in resmi internet sitesi aracılığı ile kamuoyuna duyurulduğu gibi yine interaktif iş ilanları siteleri üzerinden de tüm detaylar kamuoyuna duyurulmaktadır. Carrefoursa tarafından yayımlanan ilanlara bakıldığında çok sayıda personel alımı yapıldığı görülmektedir. Peki detaylar nedir, hangi pozisyonlara personel alımı yapılıyor.

İLAN DETAYLARI

Alım Yapacak Firma: Carrefoursa
En Az Mezuniyet: Lise
Farklı Pozisyon Sayısı: 20'e Yakın
Alınacak Personel Sayısı: Çok Sayıda

ALINACAK POZİSYONLAR

Carrefoursa tarafından yayımlanmış ilanlara göre 20'e yakın kadro için personel alımı yapıldığı görülmektedir. Peki hangi kadrolara personel alınıyor.

Depo Takım Lideri
Yatırım ve Kiralama Uzmanı
Lojistik Operasyon Uzmanı
Meyve Sebze Kalite Güvence Yöneticisi
Depo Veri Giriş Takım Lideri
Ev Gereçleri Kategori Uzmanı
Stok Planlama Uzmanı
Depo Müdür Yardımcısı
Makine Mühendisi
Management Reporting Associate

Yukarıda belirtilmiş olan pozisyonlar için Carrefoursa market personeli alımı gerçekleştirmektedir. Peki adaylar nasıl başvuru yapabilir.

BAŞVURULAR

Yukarıda Carrefoursa marketin personel alımı yapacağı kadroların bir bölümü verilmiştir. Başvuru yapmak isteyen adayların aşağıdaki linki takip etmesi ve bu link üzerinden müracaatlarını tamamlaması gerekmektedir.

https://goo.gl/JsD8sk
DİĞER İLANLARI BURADAN SORGULAYABİLİRSİNİZ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sinan atsak
Sinan atsak - 5 yıl Önce

Çalışmak istiyorum size nasıl ulaşabilirim