Çalık Holding Personel Alımı Yapıyor!

Çalık Holding kendi bünyelerindeki pozisyonlarda istihdam etmek üzere personel ve eleman alımı yapıyor. Peki alınacak pozisyonlar ile detaylar nedir?

Çalık Holding Personel Alımı Yapıyor!

1930 yıllarından beri aktif olarak ticari faaliyetlerini sürdüren ve büyüme oranını artırarak şu anda enerji, madencilik, insaat & gayrimenkul, finans, tekstil ve telekom sektörlerinde bir çok kuruluşu bulunan öncü firmaları ile Türkiye geneli yaygın bir şekilde çalışmalarına devam etmektedir.

Buna göre Çalık Holding açık pozisyonları için kariyer siteleri aracılığı ile personel alımları gerçekleştirmekte olup ilanlarda adaylardan istenen niteliklerde belirlenmektedir. Buna göre Çalık Holding tarafından yayımlanan ilana göre farklı pozisyonlar için personel alımı yapıldığı görülmektedir. Peki pozisyonlar ile detaylar nedir?

İLAN DETAYLARI NEDİR?

Çalık Holding iş ilanları personel ve eleman alımı gerçekleştirmektedir. Peki ilan detayları nedir? Buna göre adayların pozisyonlar için aranan asgari düzeyde diplomaya sahip olmak, araştırmaya seven, dinamik yapıya sahip, bilgisayardan anlayan, Microsoft Office programlarını iyi derecede biliyor olmak, erkek adaylar için askerlik sorunu olmamak şartları aranmaktadır. Peki pozisyonlar nedir ve nasıl başvuru yapılır?

POZİSYONLAR NEDİR? NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Çalık Holding farklı pozisyonlara personel alımı yapıyor. Peki pozisyonlar nelerdir? network ve güvenlik yöneticisi, organizasyon ve süreç geliştirme uzmanı, vergi uzmanı, hazine uzmanı, bordro ve özlük işleri uzmanı, proje yöneticisi, bütçe planlama ve raporlama uzmanı kadrolarına personel alımı yapılmaktadır. Peki başvurular nasıl yapılacak? Buna göre adaylar müracaatlarını gerçekleştirebilmek için öncelikle https://goo.gl/uZ6aH6 linkini kopyalaması ve tarayıcılarının adres çubuğuna yapıştırması gerekmektedir.

DİĞER TÜM İŞ İLANLARI BURADA

YORUM EKLE
YORUMLAR
Meryem
Meryem - 4 yıl Önce

Temizlik işi arıyorum yardımcı olurmusunu

Turgut
Turgut - 4 yıl Önce

Yurt dışında iş arıyorum sabit ve mobil pompa operatörüyüm

Ekrem uyduran
Ekrem uyduran - 4 yıl Önce

Mekanik tesisat ve endüstüyel boru montajcısı elektirik kaynağı ve gaz altı kaynagı ve oksijen sarı kaynak işleri ustasıyım myk belgem mevcut tlf no 0555 427 01 51

Ahmet
Ahmet - 4 yıl Önce

20 yıldır mobilya uretim sorumlusu olarak çalıştım 8 yıdır orta asyada ikamet etmekteyim şu anda işsizim iş arıyorum

Metinpulat
Metinpulat - 4 yıl Önce

İşeihtiyacımvarçalişmakistiyorum05337665160

burak aydin
burak aydin - 4 yıl Önce

mekanik bakim celik bakim imalat ve tesisat ustasiyim yurt disinda is aramaktayim 05352703075

güven
güven - 3 yıl Önce

Ben kaynak ve boru montajı ustasiyim kaynak üzerine her belgem var her türlü kaynağı yapıyorum yurt dışında kaynakci olarak çalışmak istiyorum ilgilenirseniz sevinirim

Ayse aydin
Ayse aydin - 3 yıl Önce

Merhaba eskiden çalık holding te çalışmıştım işe ihtiyacım var eleman aliminiz varmı ararsaniz sevinirim 0541 283 09 55