Bursa TARIMAŞ 195 Şoför, Muavin ve Peyzaj Personeli Alımı Yapıyor

İŞKUR aracılığı ile ilanlar yayımlanmaya devam ediyor. 18 Mayıs 2021 tarihi ile gelen ilana göre Bursa TARIMAŞ 175 personel alımı yapacak. Şartlar haberimizde.

Bursa TARIMAŞ 195 Şoför, Muavin ve Peyzaj Personeli Alımı Yapıyor

Bursa ilinde hizmet vermekte olan TARIMAŞ Bursa hayvancılık Tarım Sanayi ve Ticaret A.Ş. bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere 175 kişilik kadro ile personel alımı ilanı yayımladı. Alımlar 3 Fakrlı kadro ile yapılacak olup ilan hakkında detayları siz değerli okurlarımız ile haberimizde paylaşacağız.

Hangi Kadrolarda Personel Alımı Yapılacak!

97 Peyzaj Personeli,

33 Muavin,

45 Şoför,

Kimler Başvuru Yapabilecek?

Bursa TARIMAŞ bünyesine alımını yapacağı 175 personel adayından genel ve özel nitelikler aranacak. Bu kapsamda genel olarak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak gibi şartlar ve 40 Yaşını doldurmamış olmak şartı aranacak.

Peyzaj Mimarı ve Muavin için adaylardan, Ağaç, Park, Bahçe ve Peyzaj işlerinde en az bir yıl çalıştığını belgelemek veya aktif ÇKS belgesine sahip oson bir yılda tarımsal faaliyetlerde bulunmuş olmak şartı aranacak.

Şoför alımları farklı alanlarda yapılacak olup, Adayların, 45 Yaşını doldurmamış olmak, SRC 4 belgesine sahip olmak, G sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, Bekı Looder ve Mini Enksvatör kullanabilmek veya C veya E Sınıfı sürücü belgesine sahip olmak şartları aranacak.

Başvurular Ne Zaman Nasıl Yapılacak?

Bursa TARIMAŞ personel alımı başvuruları 17 Mayıs 2021 tarihi ile başlamış olup en geç 21 Mayıs 2021 tarihine kadar başvuru yapılmış olması gereklidir. Adaylar başvurularını sadece Vesikalık Foroğraf ve Sabıka Kaydı ile şahsen gerçekleştireceklerdir.

İlgili ilan İŞKUR Üzerinde yayımlanmış olup detaylı bilgiye " https://media.iskur.gov.tr/45665/bursa-tarim-a-s-21-05-2021.pdf " üzerinden ulaşabilirsiniz.

YORUM EKLE