Bugün Yayımlandı! Kamuya 846 Personel Alımı Yapılacak! Lise, Ön Lisans ve Lisans

Kamuya personel alımı için ilanlar yayımlandı. En az lise mezunu 846 kişi alınacak olup yayımlanan ilanlara dair detayları sizlerle paylaşıyoruz.

Bugün Yayımlandı! Kamuya 846 Personel Alımı Yapılacak! Lise, Ön Lisans ve Lisans

Kamu kurumları ve Kuruluşları tarafından memur personel alımı ilanları yayımlanmaya devam ediyor. Bu kapsamda 3 temmuz 2023 tarihi ile yayımlanmış olan ilanlara göre kamuya farklı alanlarda personel alımı yapılacak. haberimizin devamından ilan detaylarına ulaşabilirsiniz.

Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Başkanlığı 770 Öğrenci Alımı:

Jandarma JSGA bünyesine yetiştirilmek üzere 770 kişilik kadro içerisinden Subay ve Astsubay adayı alımı gerçekleştirilecek. Başvurularda 21 yaşını bitirmemiş olmak şartı yer alacak. Bu kapsamda 550 Astsubay adayı ve 200 Subay alımı yapılacak.

İLANIN DETAYLARI

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi 37 Personel Alımı:

Üniversite bünyesine personel alımı için Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu kadrolarda olmak üzere, 23 Koruma ve Güvenlik Görevlisi, 1 Programcı, 1 Restoratör, 2 Tekniker, 2 Teknisyen, 2 Şoför, 6 Destek Personeli olmak üzere toplamda 37 sözleşmeli personel alımı yapılacak.

İLANIN DETAYLARI

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi Personel Alımı:

Üniversite bünyesine 20 kişilik kadro ile, 13 Temizlik Görevlisi, 3 Büro Personeli, 1 Tekniker, 1 Teknisyen ve 2 Mühendis alımı yapacak. En az Lise mezunu adaylardan başvuru alınacak olup en az 60 Puana sahip olanlar değerlendirmeye alınacaktır. 

İLANIN TAM METNİ

Bayburt Üniversitesi İşçi Alımı:

İŞKUR ile yayımlanan ilan ile 2 kişilik kadro ile Temizlik Görevlisi alımı gerçekleştirilecek. Alımlar bazı nitelikler doğrultusunda gerçekleştirilecek. Ayrıca TMY kapsamında olan adaylar başvuruda bulunabilecekler. Başvurular sadece İŞKUR üzerinden yapılacak.

İLANIN TAM METNİ

Gazi Üniversitesi İşçi Alımı:

Üniversite bünyesine 8 kişilik boş kadro ile 6 Eski Hükümlü/TMY ve 2 engelli olmak üzere toplam 8 sürekli işçi alımı yapılacaktır. Başvurular 6 Temizlik görevlisi, 1 Bilgisayar Teknisyeni ve 1 Birü Memuru kadrosunda gerçekleştirilecektir. Başvuru için 30 veya 35 yaşından büyük olmamak gereklidir.

İLANIN TAM METNİ

Gümüşhane Üniversitesi 9 Personel Aımı:

Üniversite Sözleşmeli olarak 4/B kapsamında istihdam edilmek üzere 9 kişilik boş kadro ile " 1 Teknisyen, 5 Koruma ve Güvenlik Görevlisi, 1 Temizlik Hizmetleri ve 2 Bahçe Bakım ve Temizlik Hizmetleri alımı gerçekleştirilecektir. Başvuru için en az Lise mezınu olmak ve 60 KPSS Puanına sahip olmak gereklidir.

İLANIN TAM METNİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yasemin yorulmaz
Yasemin yorulmaz - 6 ay Önce

Nasıl başvurabiliriz bu konuda yardımcı olurmusunuz