BOTAŞ Lise Mezunu İşçi Personel Alım İlanı Yayımladı!

Boru Hatları İle Petrol Taşıma Anonim Şirketi ( BOTAŞ ) yayımlamış olduğu ilanına göre bünyesindeki personel eksikliğini gidermek için alım yapacağını belirtti. Haberimizin devamında alım yapılacak pozisyonlara ve detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

BOTAŞ Lise Mezunu İşçi Personel Alım İlanı Yayımladı!

Devlet Personel Başkanlığı tarafından 17 Nisan 2018 tarihli yayımlanmış olan ilana göre Boru Hatları İle Petrol Taşıma Anonim Şirketi ( BOTAŞ ) bünyesindeki işçi personel eksikliğini karşılamak için farklı statülerde İşçi Personel Alımı yapacağını belirtti. Yayımlanmış olan ilana göre Boru Hatları İle Petrol Taşıma Anonim Şirketi ( BOTAŞ ) toplamda 13 kişilik kadro lile alım yapacak. Buna göre 10 Eski Hükümlü İşçi ve 3 Engelli işçi alımı yapılacak.

Söz konusu olan Engelli alım ilanı ile Ankara iline Büro Görevlisi ünvanında alım yapılacak ve adaylardan bu yönde En az lise mezunu veya dengi okul mezunu olmaları ve Kamu Personeli Seçme SInavından KPSSP4 puan türünden puan almış olmak şartı aranacaktır.

Eski Hükümlü işçi personel alım ilanı ile ise, Ankara ilinde 3 İnşaat Teknolijisi Teknisyeni, 3 Elektrik Elektronik teknisyeni, 2 Makine Teknolojisi Teknisyeni alımı yapılacak. Tekirdağ ilinde ise 1 İnşaat Teknolojisi teknisyeni ve 1 Elektrik Elektronik teknisyeni alınacak. Buna göre Eski Hükümlü statüsünde toplamda 10 işçi alınacak ve adaylardan bu yönde En az lise mezunu veya dengi okul mezunu olmaları ve Kamu Personeli Seçme Sınavından Lise mezunu seviyesinde KPSSP94 puan türünden puan almış olmak nitelikleri aranacaktır.

Güncelleme Tarihi: 17 Nisan 2018, 08:10
YORUM EKLE
YORUMLAR
Uğur polat
Uğur polat - 4 yıl Önce

Hep aynı terane ya kpss yada yaş engeli yada teknisyen veya meslek sahibi istiyor biz düz lise mezunlari ne olacak mesleğimiz olsa zaten çalışırız bence mesleği olmayanlar alinmali mesleği belgesi olanlar zaten özel sektördede hertürlü iş imkanı bulmaktadir biraz bu konuda duyarlı olunmalı biz duz lise mezunları nerede iş bulacak ozel şektor meslekçi olmadığımızdan makina bilgimiz olmayışından almıyor bizim ailelerimiz nasıl geçinecek bizi düşünen varmı bence yok tam bir adalet istiyoruz ozel sektörde bile duzlise mezunlarina yaş engeli konuluyor birde bence devletim 18 ila 40 yaş altı bireylerin yaninda olup devlet kurumlarına almali düzliseliler bil hassa meslek yokki özel sektorde iş bulalım devlet kurumlarina engelli ve mesleksiz olanlar öncelikli olmalı sonuçta lise mezunuyum bilgisayar