BOTAŞ 94 Personel Alımı Başvuruları Sona Eriyor! En Az Lise Mezunu

BOTAŞ yaptığı duyurusuna göre bünyesine 94 personel alımı yapacak. Yapılan duyuruya göre alım başvurularının son günlerine geliniyor. İşte başvuru şartları ve diğer bilgiler.

BOTAŞ 94 Personel Alımı Başvuruları Sona Eriyor! En Az Lise Mezunu
Boru Hatları ile Petrol Taşıma Genel Müdürlüğü Geçen haftalarda yapmış olduğu duyurusuna göre bünyesindeki işçi personel ihtiyacını karşılamak amaçlı farklı pozisyonlarda ve niteliklerde toplamda 94 personel alımı yapacağını bildirmişti. Boru Hatları ile Petrol Taşıma Genel Müdürlüğü 21 adet Mühendis, 35 adet Teknisyen, 12 adet Uzman Yardımcısı, 17 adet Operatör, 1 adet Eksvatör ve 4 adet İtfaiye Görevlisi olmak üzere toplamda 94 kişilik kadro ile personel alımı gerçekleştirecek. Adayların başvurularını gerçekleştirebilmeleri için En az lise mezunu olmak üzere, Önlisans mezunu ve Lisans mezunu olmaları gerekmektedir. Ayrıca adayların ÖSYM tarafından yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından lise mezunları için KPSSP94, Önlisans mezunları için KPSSP93 ve Lisans Mezunları için KPSSP3 puan türünden puan almış olmaları gerekmektedir. Bazı kadrolar için sadece 2016 yılı KPSS puanı geçerlidir. Ama bazı kadrolar için ise 2015 veya 2016 yıllarındaki puanlarda geçerlidir. Başvuruda bulunacak adaylar aşağıdaki şartlara ve ilanın metnindeki özel şartlara uygun olmaları gerekmektedir. Bu şartların hepsine uygun olan adaylar, en geç 18 Ocak 2017 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Bu tarihten sonraki yapılacak olan başvurular kabul edilmeyecektir.  Başvurular, Türkiye İş Kurumunun //esube.iskur.gov.tr/Istihdam/JobsOnAir.aspx internet sayfasından yapılacaktır.

Adaylardan, Farklı pozisyonlar için gerekli ehliyet sınıflarını taşımaları, İşe Başlatılması halinde çok tehlikeli işlerde çalışabileceğine dair sağlık raporu, Seyehate engeli olmaması, sahada çalışabilmesine engel olabilecek sağlık durumu olmaması, En az B sınıfı ehliyeti olması, Gerekli tecrübeye sahip olması, 2015 veya 2016 yılında ÖSYM tarafından düzenlenmiş olan Kamu Personeli Seçme Sınavından Lisans mezunlarının KPSSP3, Lise Mezunlarının KPSSP94 ve Önlisans mezunlarının KPSSP93 puan türünden puana sahip olması gerekmektedir. Her kadro için aranan KPSS yılı farklıdır. Bazı kadrolarda 2015 veya 2016 puanıda geçerli sayılıren bazı kadrolarda ise sadece 2016 yılı KPSS Puan türü geçerlidir. Her kadro için alım yapılacak şehir farklıdır. Alım ile ilgili duyuruya ulaşmak için ve alım tablosuna ulaşmak için Buraya Tıklayarak ilanın tam metnine ulaşabilirsiniz. 

YORUM EKLE