Binlerce Çay ve Temizlik Personeli İlanına Başvurular Bekleniyor! Başvurular İŞKUR' dan

İŞKUR üzerinden yayımlanan binlerce kişilik çay ve temizlik personeli alım ilanına adayların başvuruları beklenmektedir.

Binlerce Çay ve Temizlik Personeli İlanına Başvurular Bekleniyor! Başvurular İŞKUR' dan

Tüm işletmelerin personel ihtiyaçlarından birisi olan çay ve temizlik personeli kadrosuna, Türkiye geneli binlerce alım yapılmaktadır. Tüm işletmeler tarafından neredeyse en az 1 ilana rastlamanın mümkün olduğu çay ve temizlik personeli kadrosunda görev alacak kişilerin taşıması gereken şartlar ve nitelikler aşağıda yer almaktadır.

ÇAY VE TEMİZLİK PERSONELİ ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI

Yayımlanan ilanlar İŞKUR üzerinden yayımlandığından, başvurular online olarak yapılacaktır. Üyeliği bulunmayan adaylar il ve ilçe müdürlüklerindeki iş ve meslek danışmanlarına müracaat edebilirler. Yürütülen çay ve temizlik personeli alımı için 18 yaşından büyük olmak, T.C vatandaşı olmak, sağlık problemi bulunmamak, temizlik ve hijyen konusunda titiz olmak, mesleki bilgi ve tecrübe sahibi olmak, çay servis saatlerinde veya istenildiğinde çay servisi yapabilecek olmak, erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak şeklinde özetlenebilmektedir. Ayrıca yapılacak olan başvurulara yönelik en az ilköğretim mezunu olma şartının arandığını da ifade etmek isteriz. İlanlara erişimde sıkıntı yaşayan adayların; iş ve meslek danışmanları aracılığıyla başvuru yapmalarında fayda görülmektedir. Şuanda Türkiye geneli binlerce kişilik çay ve temizlik personeli alım ilanı yayımlanmış durumdadır. Bu ilanlara yapılacak başvurular işletmeler tarafından değerlendirilecek olup, bilgilendirmelerin adaylara başvurularının olumlu sonuçlanılması halinde yapılacağını da vurgulamak isteriz. Tüm memur ve personel alımlarına, işçi alımlarına ve çok daha fazlasına ilk siz ulaşmak ve başvuru yapmak için İŞİN OLSA mobil uygulamalarımızı indirebilirsiniz.

İOS> TIKLA
ANDROİD> TIKLA

Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2019, 22:50
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa bülbül
Mustafa bülbül - 4 yıl Önce

Başvuru ne zaman nereden yapacagız