Bin 434 En Az Okur Yazar Şartı ile Temizlik Görevlisi Alınıyor!

Türkiye İş Kurumu üzerinde ilan yayımlayan özel sektör firmaları kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere bin 434 en az okur yazar olma şartı ile temizlik görevlisi alımı yapılıyor.

Bin 434 En Az Okur Yazar Şartı ile Temizlik Görevlisi Alınıyor!

Ülkemizde işsizliğin önüne geçebilmek için çalışmalarını sürdürmekte olan Türkiye İş Kurumu iş veren ile iş arayanları bir araya getirmekte olup yine kamu kurumlarının ve özel sektör firmalarının personel alımı ilanlarını resmi internet sitesi aracılığı tüm Türkiye'ye duyurmaktadır.

Türkiye İş Kurumu aracılığı ile kamuoyuna duyurmuş olunan ilanlara bakıldığında yurt geneli bin 434 en az okur yazar olma şartı ile temizlik görevlisi alımı yapıldığı görülmektedir. Peki temizlik görevlisi alımına ilişkin detaylar nedir, adaylar temizlik görevlisi alımı ilanlarına nasıl müracaat edebilir.

İLAN DETAYLARI NEDİR?

Türkiye İş Kurumunun resmi internet sitesinde yayımlanan ilanlara göre özel sektör firmalarının kendi bünyelerinde görev yapmak üzere en az okur yazar olma şartı ile temizlik görevlisi alımı yaptığı görülmektedir. Buna göre adaylardan her hangi bir özel şart aranmamakta olup işini özveri ile yapması yeterli olduğu anlaşılıyor. Peki adaylar nasıl başvurularını yapabilir.

BAŞVURULAR NASIL YAPILIR?

Türkiye İş Kurumunun resmi internet sitesinde yer alan ilanlara bakıldığında bin 434 temizlik görevlisi alımı yapıldığı görülmektedir. Peki adaylar temizlik görevlisi alımı ilanlarına nasıl başvuru yapabilir. Buna göre müracaatlar için adayların (https://goo.gl/qEJ2HE) linkini kopyalaması, tarayıcılarının url çubuğuna yapıştırması ve git tuşuna basarak tüm ilanları gözlemeyip istediği pozisyon için müracaatlarını tamamlaması gerekmektedir.

DİĞER İŞ İLANLARI BURADA

Güncelleme Tarihi: 23 Ocak 2018, 12:14
YORUM EKLE
YORUMLAR
Şeyma
Şeyma - 5 yıl Önce

Temizlik işi arıyorum

Asker
Asker @Şeyma - 5 yıl Önce

Hemen başvurun hanfendi

Abdullah
Abdullah @Şeyma - 5 yıl Önce

Kamu diyor hani hangi kamu

Tuğba Kaya
Tuğba Kaya - 5 yıl Önce

İş arıyorum.

Şükran
Şükran - 5 yıl Önce

Temizlik işi ariyorum

Rukiye
Rukiye - 5 yıl Önce

Temizlik işi arıyorum