Bin 197 Büro Memuru Alınıyor! En Az İlköğretim Mezunu

Türkiye İş Kurumunun resmi internet sitesi aracılığı ile yayımlanan ilanlara göre en az ilköğretim mezunu bin 197 kişilik büro memuru alımı yapılıyor.

Bin 197 Büro Memuru Alınıyor! En Az İlköğretim Mezunu

Ülkemizde farklı kuruluşlar açık pozisyonları için aralıklarla personel alımı ilanları yayımlamakta ve bu ilanları kendileri hazırlayarak yayımlanması için İŞKUR'a ya da interaktif iş ilanları sitelerine göndermektedir. İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanlara bakıldığında büro memuru kadrosu için bin 197 memur alımı yapıldığı görülmektedir.

Buna göre İŞKUR ilanlarında en çok rağbet gören kadrolardan bir tanesi büro memuru olduğu için İşin Olsa ekibi olarak sizlere bu pozisyon hakkında detaylı bilgiler vereceğiz. Buna göre Türkiye geneli en az ilköğretim mezunu bin 197 kişilik büro memuru alımı yapılmaktadır. Peki detaylar nedir.

İLAN DETAYLARI

Alım Yapacak Firmalar: Özel Sektör Kuruluşları / Daimi
Alınacak Personel Sayısı: Bin 197
Alınacak Pozisyon: Büro Memuru
En Az Mezuniyet: İlköğretim

ALIM YAPACAK FİRMALAR

Türkiye geneli en az ilköğretim mezunu bin 395 büro memuru alımı yapılıyor. Peki alım yapacak olan firmalar hangileridir?

AK KARDEŞLER İNŞAAT
DENEYSAN EĞİTİM CİHAZLARI
TEDARİK LOJİSTİK VE TAŞIMACILIK
KUZ MADENCİLİK NAKLİYAT
ORGANİK GRUP YATIRIM DANIŞMANLIĞI
DENİZLİ MİNİK YILDIZLAR
CENKPA DAYANIKLI TÜKETİM
AKARTEKS

BAŞVURULAR

Yukarıda büro memuru kadrosu için gerekli ilan detayları ve bazı kuruluşların isimleri verilmiş olup adayların müracaatlarını aşağıdaki linkte girerek pozisyonuna büro memuru yazıp görüntülemesi gerekmektedir.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=2267
TÜM İLANLARI BURADAN GÖREBİLİRSİNİZ

YORUM EKLE