BİM 300 Personel Alım İlanı Yayımladı! İlana Başvurular Başladı (Şartlar ve Detaylar)

İŞKUR üzerinden BİM personel alım ilanları yayınlanmış durumdadır, bu ilanlara başvurular alınmakta ve adaylara gereken bilgilendirmeler konusunda tüm detaylara haberimizde yer verilmiştir...

BİM 300 Personel Alım İlanı Yayımladı! İlana Başvurular Başladı (Şartlar ve Detaylar)

Kamuya ve bağlı kuruluşlarına memur personel alımlarına hız kesmeden devam edilirken, İŞKUR üzerinden özel sektör i,şletmelerine yönelik olarak ilanlar da yayımlanmaktadır. İlanlardan ilgi gören firmalar arasında BİM ilanları da yer almaktadır. BİM tarafından yayımlanan bu ilanlarda 300' den fazla personel alımı yapılacağı aktarılmıştır. Farklı kadrolardan yayımlanan bu ilanlara başvurular alınmaya başlamıştır. Adaylar başvurularını İŞKUR resmi web adresi üzerinden online olarak yapacaklardır.

BİM hangi kadrolara personel alımı yapıyor?

BİM tarafından işkur üzerinde yayımlanan ilanlarda Beden İşçisi, Kasiyer, Reyon GÖrevlisi, Perakende Satış Elemanı, Mağaza Sorumlusu kadrolarına yönelik olarak toplamda 300' den fazla personel alımı gerçekleştirilecektir. Yürütülecek personel alımlarına yönelik tüm detaylar, ilan bağlantısında yer almaktadır. İlanlara ulaşmak isteyen adaylar, aşağıda yer alan bağlantıyı tarayıcılarının adres satırına kopyaladıktan sonra, açılan ekranda iş yeri ünvanı kısmına " BİM Birleşik " yazarak aratmalıdırlar. Bu sorgulama işleminin ardından BİM tarafından yayımlanmış tüm ilanlar, adayların ekranına çıkacaktır. İŞKUR üzerinden yayımlanan bu ilanlara başvurabilmek için İŞKUR üyeliği gerekmeli ve iş arayan durumunun aktif olması gerekmektedir. Adayların başvurulardan önce mutlaka profillerindeki bilgilerini güncellemeleri gerekmektedir. Eksik ya da hatalı bilgi bulunan aday profilleri ilan değerlendirme sürecine dahil edilemeyecektir. İlan şartlarına uygun olmadığı sonradan anlaşılan adayların kazanılmış hakları da iptal edilecektir. Bu nedenle mağduriyet yaşanmaması adına bu detaya karşı adayların dikkatli olmalarını önermekteyiz.

İlan bağlantısı > https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx

iOS Uygulamamız> TIklayınız

Android Uygulamamız Tıklayınız

Instagram' da bizi takip etmek için > Tıklayınız

YORUM EKLE
YORUMLAR
Salman Güzhan
Salman Güzhan - 3 yıl Önce

Firmanızda çalışma fırsatı verirseniz.Kendimi geliştirerek size faydalı olmaya çalışacağım emin olabilirsiniz