Bayram Sonrası 6 Üniversite 151 Personel Alımı İlanı Yayımlandı!

Bayram sonrası personel alımı ilanları yayımlandı. Üniversiteler 151 personel alımı yapılacak. İlan listesi ve detaylarını haberde aktarıyoruz.

Bayram Sonrası 6 Üniversite 151 Personel Alımı İlanı Yayımlandı!

Bayram sonrası personel alımı ilanları yayımlandı. Bayram günü itibari ile Resmi gazete bir kaç gündür yayımlanmıyordu. Ancak Bayram tatitli sona ermesi ile birlikte Üniversite personel alımı ilanları yayımlandı. Bu yönde 5 mayıs 2022 tarihi ile gelmiş olan personel alımı ilanlarına göre kamuya 6 üniversite tarafından 151 kişilik kadro ile akademik personel alımı yapılacağı bildirildi.

6 Üniversiteye 151 Personel Alımı İlan Listesi

Üniverssiteler 151 kişilik kadro için personel alımı yapacaklarını ifade wettiler. Alımlar Öğretim görevlisi kadrosunda gerçekleştirilecek. İşte ilanların detayları:

Beykent Üniversitesi: 

Üniversiteye Araştırma Görevlisi ve Öğretim Görevlisi alanlarında personel alımı yapılacak. Bu yönde, farklı fakültelerde olmak üzere 6 Doktor Öğretim Üyesi kadrosunda alım yapılacak. Araştırma ve Öğretim Görevlisi kadrosunda ise 4 personel alımı gerçekleştirilecek.

İlanın Detayları Burada

İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi:

1 kişilik kadro ile Doktor öğretim üyesi alımı gerçekleştirilecek. Alımlar Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümüne gerçekleştirilecek.

İlanın Detayları Burada

Dokuz Eylül Üniversitesi:

Üniversiteye Profesör, Doçent, Dr. Öğretim Üyesi kadrolarında farklı fakültelerde olmak üzere 40 personel alımı yapılacak.

İlanın Detayları Burada

İnönü Üniversitesi:

Doçent, Profesör kontrenjanlarında 33 Öğretim görevlisi alımı yapılacak.

İlanın Detayları Burada

Karadeniz Teknik Üniversitesi:

Üniversiteye araştırma görevlisi kadrosunda 35 akademik personekl alımı gerçekleştirilecek.

İlanın Detayları

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi:

Üniversite farklı birimlerinde olmak üzere Öğretim görevlisi, Araştırma Görevlisi, doçent, Profesör kadrosularında olmak üzere toplamda 36 personel alımı yapılacak.

İlanın Detayları

YORUM EKLE
YORUMLAR
Erol Işıker
Erol Işıker - 10 ay Önce

Temizlik personeli hastane