Başvuru Süreci Başladı ve KPSS Yok! TÜBİTAK Kocaeli'de 99 Personel Alıyor

TÜBİTAK bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere Gebze ilinde bünyesine 99 kişilik kadro ile kamu personeli alımı yapacak. Peki ilanın detayları nedir?

Başvuru Süreci Başladı ve KPSS Yok! TÜBİTAK Kocaeli'de 99 Personel Alıyor

TÜBİTAK personel alım ilanı yayımladı. Yayımlanmış olan ilana göre 99 kişilik boş kadro ile alım yapılacak. Bu kapsamda İŞKIR üzerinde ilan yayımlandı ve başvuru süreci ilanın yayımlanması ile birlikte başladı. Adyalar başvurularını sadece İnternet üzerinden yapacak olup İşin Olsa ekibi olarak sizlere ilan hakkında detayları aktaracağız.

İLANIN DETAYLARI NEDİR?

TÜBİTAK Yayımlamış olduğu ilana göre 99 kişilik boş kadro ile Araştırmacı - Teknik ve Destek - Teknisyen alımı yapılacak. Alımlar Kocaeli Gebze ilinde olacak ve alımlar TÜBİTAK BİLGEM Bilişim Teknolojileri Enstitüsüne yapılacak.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

TÜBİTAK BİLGEM BTE alımını yapacağı personel alımı ilanı için adaylardan, Türkiye cumhuriyeti vatamdaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, Alım yapılacak alanda en az Ön Lisans mezunu olmak ve pozisyonunda göre ilgilş eğitim seviyesinde olmak gibi nitelikler aranacaktır.

BAŞVURULAR:

TÜBİTAK Personel alımı başvuru süreci hala devam ediyor. Başvuru nitelerini taşıyan adaylar başvuurularına başladı ve en geç 05 Mayıs 2020 tarihine kadar alınacak başvurular kabul edilecektir. Adaylar başvurularını sadec TÜBİTAK resmi İnternet adresi üzerinden gerçekleştirmeleri gereklidir.

İLANIN TAM METNİ

Güncelleme Tarihi: 25 Nisan 2020, 00:07
YORUM EKLE