Başvuru Devam Eden Kızılay Personel Alımları! En Az Lise Mezunu

Kızılay Personel alımı yapıyor. Nisan ve Mart ayında yayımladığı ancak Mayıs ayında da başvurusu devam eden ilanlar bulunuyor. Kadro ve başvuru şartları haberde.

Başvuru Devam Eden Kızılay Personel Alımları! En Az Lise Mezunu

Kızılay Personel Alımı faaliyetlerine devam ediyor. Mart ayında ve Nisan ayında yayımladığı pozisyonlar için başvuru süreci hala devam ediyor. Personel Alımı ilanları için en az lise mezunu olmak gerekiyor. Bildiğiniz gibi Kızılay her zaman vatandaşa yardım eden bir kurumdur. Doğal afetlerde de yardım konusunda Türkiye'de önce gelen kurumdur. Bu kapsamda Kızılay Personel Alımı ilanları yayımlayarak kalitesinden ödün vermeden yardımlarına devam etmek istiyor.

HANGİ KADROLARDA PERSONEL ALIMI YAPILACA?

Kızılay yayımladığı ilanlara göre en az lise mezunu personel alımı yapacak. Buna göre alımlar Türkiye geneli farklı bölgelerde yapılmaktadır. Peki alım yapılacak kadrolar nelerdir?

  • Kurumsal İletişim Uzmanı (KİU)
  • Tercüman (Arapça)
  • Çağrı Merkezi Operatörü
  • Tercüman (Farsça)
  • Bilgi Yönetim Merkezi Uzmanı
  • Proje Yönetim Uzmanı

KİMLER BAŞVURU YAPABİLECEK?

Kızılay personel alımı ilanlarına başvurular bazı nitelikler doğrultusunda yapılacak. Bu kapsamda adaylardan genel olarak " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, En az lise ve Lisans mezunu olmak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, Yurt içi ve Yurtdışı seyahat engeli olmamak, Sabırlı ve gelişime açık olmak, Diksiyonu düzgün olmak, Ekip çalışmasına yatkın olmak gibi nitelikler aranacak.

KADROSUNA GÖRE ÖZEL NİTELİKLER NEDİR?

KPSS ŞARTI ARANMIYOR!

Yukarıda kadrosuna göre özel niteliklerde de göreceğiniz gibi adaylardan herhangi bir KPSS şartı atanmamakta olup KPSS siz Personel Alımı yapılacak. Adaylardan KPSS yerine tecrübe şartları aranacak.

BAŞVURULAR ONLİNE YAPILACAK!

Kızılay Personel alımı başvuruları sadece Resmi kariyer adresi üzerinden yapılacaktır. Adaylar başvuru için " https://basvuru.kizilaykariyer.com/ilan/site.aspx " adresine girerek ütelik oluşturduktan sonra ilgili niteliklere göre ve CV ile başvurularını tamamlayacaklar.

YENİ İLANLARDAN HABERDAR OLMAK İÇİN İŞİN OLSA MOBİL UYGULAMASINI İNDİRMEYİ UNUTMAYINIZ.

İOS Uygulama İçin >>>> BURAYA

Android Uygulama için >>>> BURAYA

Güncelleme Tarihi: 03 Mayıs 2021, 11:25
YORUM EKLE