ASDEP 2018 Yılı Maaşları Ne Kadar?

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı bünyesinde görev yapmakta olan ASDEP memurları ne kadar maaş alıyor? ASDEP 2018 yılı maaşları ne kadar oldu?

ASDEP 2018 Yılı Maaşları Ne Kadar?

Ülkemizin dört yanında faaliyetlerini sürdürmekte olan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı her sene açık pozisyonları için çok sayıda memur ve personel alımı gerçekleştirmektedir. Özellikle son birkaç yılda çok sık alım yapmakta olan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ASDEP memur alımı ilanlarını kamuoyuna duyurmaktadır.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından kamuoyuna duyurulan ilanlar ile ASDEP memurları alınmaktadır. Peki ASDEP memuru maaşları ne kadar? ASDEP 2018 yılı maaşları ne kadar oldu? İşin Olsa ekibi olarak ASDEP perosnellerinin maaşlarını sizlere açıklıyoruz.

ASDEP 2018 YILI MAAŞLARI NE KADAR?

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı bünyesinde istihdam etmekte olan ASDEP personelleri geçtiğimiz 2017 yılında asgari ücret tutarının ortalama yüzde 110'u civarı maaş almaktaydı. Bu sene memurların maaşlarına gelen zamlar ile birlikte ASDEP memurları ortalama 4 bin lira civarında maaş almaktadır.

Geçtiğimiz günlerde Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı tarafından da yapılan açıklama ile ASDEP memur ve personeli alımlarının yapılmaya devam edeceği belirtilmişti. Buna göre ASDEP pozisyonunda atanmakta olan personeller 4 bin lira civarında maaş alacaktır. Tabi bu tutar kişinin görev yaptığı yer, ailevi durumlarına göre değişiklik gösterebilmektedir.

Güncelleme Tarihi: 22 Şubat 2018, 14:48
YORUM EKLE
YORUMLAR
Asdepli
Asdepli - 4 yıl Önce

Arkadaslar başka meslek varsa kesinlikle asdep i secmeyin maaş iyi evet doğru ama kurumda hizmetli kadar değer gormuyorsunuz hele il müdürünuz sizi(asdep lileri) adam yerine koymuyorsa tek yaptiginiz şey modern kölelik çalıştığım ili bile aciklamaktan utanıyorum alim yolumuz taseron oldu diye sanki hiç ünv. okumamışiz gibi davraniliyor halbuki ben 81 le yerlestim 85 le yerlesen arkadaşlarinda var benim çalıştığım ildeki hicbir asdepli memnun değil malesef

asdepli
asdepli @Asdepli - 4 yıl Önce

kesinlikle katılıyorum.

Dila
Dila - 4 yıl Önce

Ben asdep görevlisi olarak çalışmaktayım, maaşlar 3.400 tabi kadro ile birlikte her yıl ikramiyeler ve bank promosyonu da alınacak. Yaş sınırı yok, nomaaşı çoğu memurdan çok daha iyi ve mesleki olarak rahat

meryem
meryem @Dila - 4 yıl Önce

merhaba dila hanım, acaba atama, mülakat aşamalarınızdan bahsedebilir misiniz? Kaç puan aldınız, nasıl başvuru yaptınız filan... her sayfada başka şeyler yazılıyor. Bilgilendirirseniz sevinirim.

derya
derya @Dila - 4 yıl Önce

dila hn merhaba asdep e nasıl girdiniz . kamu yönetimi lisans mezunu asdep te çalışabilir mi ? ve nasıl bir yol izlemeliyim yardımcı olursanız sevinirim.

ahmet
ahmet - 5 yıl Önce

asgari ucret in.%110 ile aylik 4 bin diyen kim.sizin matematik ogretmeniz kimdir bilmiyorum ama.asdep gorevlisi ayda 4 bin almiyor ve mumkunde degil

Dila
Dila - 4 yıl Önce

Asdepe kadro verildi,yani kalıcı bir iş. Bu arada brüt maaşı 4.000 civarı net 3.400 yanlış hesaplama yok yani

asdep
asdep - 5 yıl Önce

asdep 2018 maaşı 3400 ama birkaç ay sonra vergi dilimine gireceğiz ve kesilmeye başlayacak

Oguz
Oguz - 4 yıl Önce

Saglikci kadrosu varmi

erdal
erdal - 5 yıl Önce

ya bir Allah ın kulu soylesin.bu asdep alımında yaş sınırı varmı ?

satiye
satiye @erdal - 5 yıl Önce

yaş sınırı 25

Hicran
Hicran - 5 yıl Önce

Çalışan var mi asdep te. Kaç aydır çalışıyor ve kaç ay daha çalışacak, gerçekten de bu iş geçici mi yoksa surekli işçi mi??