Apple Personel Eleman Alımı İş İlanları 2017

Apple 2017 yılında bir çok kişiye iş imkanı sağlayacak. Şu anda aktif olan bir çok pozisyon ile farklı bölgelerde pozisyonlarda çok sayıda personel alacak. İşte ilanın detayları ve başvuru adresleri.

Apple Personel Eleman Alımı İş İlanları 2017
1976 yılından günümüze kadar büyüyerek gelen Apple büyük bir  bilgi teknolojileri şirketi ve cep telefonu üreticisidir. Apple 2012 den itibaren Dünyanın en değerli şirketi olmuştur. Apple’ın yüksek fiyatlarına rağmen dünya çapınca ciddi oranda kitlesi vardır.  Böyle bir kitlenin yaratılmasında şirketin tasarım odaklı olması ve “farklı düşün” sloganın etkisi büyüktür. Ayrıca Apple müşterinin memnuniyeti konusunda oldukça hassas bir şirkettir.

Apple da dünya çapında 72,800 devamlı tam zamanlı çalışan işçi ile 3,300 geçici tam zamanlı işçi çalışmaktadır. Apple bu sayıları yeni iş alanları açarak arttırmaktadır. Teknolojiyle ilgilenmeyi , sorun çözmeyi ve bilgilerinizi paylaşmayı seviyorsanız Apple’ da çalışmak size çok iyi gelecek. Apple mükemmeliyetçi ve idealisttir . Ayrıca her zaman daha iyinin peşindedir. Apple da çalışarak katkıda bulunmanın yanı sıra sevdiğiniz şeyleri yapma olanaklarına da sahip olursunuz. Apple tüketicileri ve kurumları muhteşem ürünlerle tanıştıracak bireyler arıyor.

Peki ya Apple ‘ da hangi çalışma pozisyonları var ?

Apple Türkiye Açık Pozisyonları:
  • Bilir kişi
  • Pazar Lideri
  • Yaratıcı Kişi
  • Müdür
  • Mağaza Lideri
  • Genius
  • Hizmet Uzmanı
Bunların dışında da açık pozisyonlar vardır. Apple’ın resmi sitesine girip bakabilirsiniz. Apple’de çalışmak kariyerinizde önemli bir rol olacaktır.

Apple Personel Alımı İş İlanları 2017 hakkında detaylı bilgi almak ve sizde Apple’da çalışmak istiyorsanız aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.
https://jobs.apple.com/tr/search?jobFunction=AOS#location&t=0&sb=req_open_dt&so=1&lo=0*TUR&pN=0
//www.kariyer.net/apple-is-ilanlari-c41825-p37580/

YORUM EKLE