Apple Esnek Çalışma Saatli, Evde Müşteri Hizmetleri Danışmanı Alımı Yapacak!

Dünyanın en prestijli teknoloji firmalarından Apple Türkiye'de ikamet eden müşteri danışmanı personeli alımı yapacak. Adaylar başvuruların ardından kabul edilmeleri halinde evden çalışabilecekler. Başvuru şartları ve detay haberimizde..

Apple Esnek Çalışma Saatli, Evde Müşteri Hizmetleri Danışmanı Alımı Yapacak!

Apple Türkiye genelinde personel alımı yapacak.

Dünyanın en prestijli bilişim ve Teleküminasyon kurumlarından bir tanesi olan Apple Corporate yeni personel alımı yapacağını duyurdu. iPhone, Mac, iPad cihazların üretici firması Apple hizmet alanlarındaki müşterilerine destek sağlanması amacıyla ihtiyaç bulunan kadrolarda personel istihdamı yapıyor. Adayların başvurularda istenilen dil şartlarını taşımaları, belirtilen 16 il sınırlarında ikamet etmeleri 1 yıldan fazla deneyim sahibi olmaları istenildi. Diğer başvuru şartları şu şekilde;

BAŞVURU ŞARTLARI;

Başvuru yapan ve başvurusu kabul edilen adaylar yaklaşık olarak 5 hafta eğitime tabi tutulacaklar. İş başı yapan adaylar esnek çalışma saatlerinde görevlendirilecekler. Buna göre sabah 09:00 ile akşam 22:00 saatleri arasında çalışma yapılacak.

Adayların İngilizce, Almanca ve Türkçe bilgisi olmaları, teknik bilgilerinin profesyonel olarak uzmanlığı bulunması, müşteri hizmetleri ve müşteri deneyimi sahibi olması, iletişimi kuvvetli, farklı kitlelere uyarlanabilen bir iletişime sahip olmaları istenilmekte. Sürekli değişen dinamik bir iş ortamında kendi kendine motive edebilme gücüne sahip çok görevlisi, geri bildirimi memnuniyetle karşılayan, müşterilerle konuşurken teknik bilgileri araştırma, çoklu araçlardan kavrayabilme, iOS, akıllı telefon, tablet ve bilgisayar deneyimi olan, teknik sorun giderme ve öğrenme istekli adaylar aranmakta.

Çağrı merkezi müşteri hizmetleri görevlisi alımlarında adayların en az lisans mezunu olmaları istenilmektedir. İlana başvurular için: //bit.ly/2Zjuv80

Diğer personel alımından anında haberdar olmak için işin olsa mobil uygulamasını indirebilirisiniz.

İŞİN OLSA

YORUM EKLE
YORUMLAR
Seyithan KARAHAN
Seyithan KARAHAN - 4 yıl Önce

Adamlar sevecek eleman arıyorlar sabah 9 akşam 22 kim dayanabilir. Iş kanununa aykırı

Bekir
Bekir - 4 yıl Önce

Adamlar eşek gb çalışsın Almanca Arapça İngilizce bilmem ne ne bilmesi lazım.bunlari bilmeyen insanlar acmi kalsın tarlada çiftliklerde mi çalışsın.isci sömürüsüne son verin artık. Tecrubeymis milleti calistirmasaniz insanlar nasıl tecrübe kazanacak. İşveren ler bu söylediklerimi dikkat edin sayın işverenler.