Antalya Valiliği 250 Bekçi Alımı Yapacak! En Az Lise Mezunu ve KPSS'siz

Antalya Valiliği bekçi alımı yapacağını belirtti. Antalya Valiliği bünyesindeki ihtiyacını karşılamak amaçlı Çarşı ve Mahalle bekçisi alımı gerçekleştirecek. İşte detaylar.

Antalya Valiliği 250 Bekçi Alımı Yapacak! En Az Lise Mezunu ve KPSS'siz

Antalya Valiliği 01 Kasım 2017 tarihli yapmış olduğu duyurusuna göre bünyesindeki eksikliği tamamlamak amaçlı farklı ilçelerden toplamda 250 kişilik kadro ile Mahalle ve çarşı bekçisi alımı gerçekleştirecek. Antalya Valiliği Aksu ilçesinde 10, Döşemealtı İlçesinde 10, Kepez ilçesinde 70, Konyaaltı ilçesinde 20, Muratpaşa ilçesinde 70, Alanya ilçesinde 20, Kumluca ilçesinde 10, Manavgat ilçesinde 20 ve Serik ilçesinde 20 Bekçi olmak üzere toplamda 250 bekçi alımı yapacağını belirtti.

Antalya Valiliği alım yapacağı bekçi adaylarına öncelikle sözlü sınav yapacak. Sözlü sınavdan başarılı olan adaylar yazılı sınava çağırılacak ve yazılı sınav sonucuna göre Asil ve yedek aday listesi belirlenecektir.

ADAYLARDAN ARANANCAK ŞARTLAR NELERDİR?

Antalya Valiliği alım yapacağı bekçi adaylarından, En az lise mezun veya dengi okul mezunu olmak, Erkek olmak, 30 yaşından büyük olmamak, Herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, En az 167 cm boyunda olmak, Herhangi bir hastalığı olmaksızın beden kitle indeksi 18 ile 27 arasında olmak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Askerliğini yapmış olmak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık problemi olmamak, 657 sayılı devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartları taşımak ve başvuru yapacak olduğu il ve ilçe sınırları içeirsinde en az bir yıl ikamet ediyor olmak şartları aranacak.

BAŞVURULAR.

Başvurular, 16 Kasım 2017 tarihi ile 30 Kasım 2017 tarihleri arasında yapılacaktır. Adaylar başvurularını bulundukları ilçe emniyet müdürlüklerine yapacaklardır. Başvurusnu yapmış adaylar, 11 Aralık 2017 tarihi ile 15 Aralık 2017 tarihleri arasında sözlü sınava çağırılacaktır. İlanın tam metni için Buraya Tıklayınız.

Güncelleme Tarihi: 01 Kasım 2017, 00:53
YORUM EKLE
YORUMLAR
Feyzi
Feyzi - 5 yıl Önce

Yaşı 30 aşmış olan insanlara hiç iş imkanı tanonmıyor kendi yandaşlarını almak için herşeye kılıf uyduruyorsunuz

Feyzi
Feyzi - 5 yıl Önce

Yaşı 30 aşmış olan insanlara hiç iş imkanı tanonmıyor kendi yandaşlarını almak için herşeye kılıf uyduruyorsunuz

Feyzi önkal
Feyzi önkal - 5 yıl Önce

Yaşı 30 aşmış olan insanlara hiç iş imkanı tanonmıyor kendi yandaşlarını almak için herşeye kılıf uyduruyorsunuz

Mert ozdes
Mert ozdes - 5 yıl Önce

Trafik kazası yaptım ve ters yönden birine çarptim , ama hicbirsey olmadı kimseye lakin çocuk mahkemeye verdi beni ve sırf mahkeme yüzünden güvenlik sorusturmam olumsuz geldi , birini öldürmedik , tecavüz etmedik , hırsızlık yapmadık. Hani Nerede adalet ?

Hakan
Hakan - 5 yıl Önce

30 yaş sınırı nedir Allah aşkına ya ben 35 yaşındayım,kickboks yaparım askerliği 18 ay doğuda aslan gibi yaptım.su anda avcılık atıcılık aktif yapıyorum yani adaletli bu yaş sınırı çok saçma . Sanki olimpiyata gidilecek.o bekçi akımda 35 e gelince rafami kalkıyor tarihini geçiyor insanların nedir biri açıklarsa sevinirim

İsmail
İsmail - 5 yıl Önce

Bir daki alım ne zaman acaba arkadaş lar

ali
ali - 4 yıl Önce

Biz Türkiye vatandaşı olrak hiç şartı olmadan bir iş bulamayacakmiyiz işte işsizlik bu yüzden artıyor
ben 33 yaşındayım 3 yaş ne farkeder ki Türkiye böyle bir görüşe anlayışa sahip olduktan sonra işsizlikten hırsızlık da bitmez soygun, kapkaç para için adam öldürme ve önüne geçemeyiz teşekkürler

Sefa
Sefa - 4 yıl Önce

Ortaokul mezunuyum ama univerteli deki kafa benimki kadar basmiyor ne yazıkki okumak degil tecrube lazim hakkari cukurcada gorev yaptım guvenlik gorevlisiyim aciktan lise okuyorum ama puanlar çok düşük hala bitiremedim ben simdi bekcilik yapamazmiyim