Almanya İşçi Alımı Başvuru Ekranı Açıldı! Başvuru Şartları!

Almanya yabancı işçi alımı yapacak. Başvurular için online başvuru ekranı açıldı. 2500 Euro maaş hakları bulunacak işçiler için günde 8 saat çalışması istenilecek. Almanya işçi alımı başvuru son gelişmeler haberde..

Almanya İşçi Alımı Başvuru Ekranı Açıldı! Başvuru Şartları!

Almanya İşçi Alımı Başvuru Ekranı Açıldı! Başvuru Şartları!

Almanya çok sayıda işçi alımı yapacak. Başvurular özel bir firma tarafından yapılabiliyor. Almanya’da çalışmak isteyen aydalar için, Almanya işçi başvuru formu doldurmak ve başvuru adımlarını tamamlamak gerekmektedir.

Başvuru ekranında bulunan Kişisel bilgileri, adresi bilgileri, iletişim bilgileri, eğitim bilgiler, yabancı dil bilgileri girilmesi ve başvuru birinci adımını tamamlamak gerekmektedir. 4 aşamalı başvuru işlemlerinin ardından adaylar abir başvuru numarası verilecek. Başvurular için herhangi bir ücret alınmayacak. Adayların yabancı dil bilgisinin olması gerekmektedir. OBM’de yapılan açıklamaya göre daha önce yapılan başvuruların sonuçları 29 Aralık 2020 tarihinden itibaren internet sitesi üzerinden öğrenilecek. Daha sonraki yapan başvurular için sonuçlar henüz açıklanmadı. Web sayfasından yapılacak başvuruların tamamlanmasının ardından istenilecek evrakların temin edilmesi ve Almanca diline çevrilmesi istenilmektedir.

Yabancı dil şartlarına göre B1, A2 ve A1 seviyesinde yanancı dil bilgisi aranacak. Çalışma süresi olarak 24 ay sözleşme yapılacak. Personellerin  günde 8 saat üzerinden çalışarak  ayda 2500 Euro maaş hakları olacak.

Ayrıca Almanya işçi alımları ile ilgili nitelikli iş gücü kapsamında bazı istisnalar getirileceği ifade edildi. İş bulma vizesi,, yabancı dil şartları istisnası için 1 Mart 2020 tarihinde göç yasası meclise gelecek.

YORUM EKLE
YORUMLAR
omar schimdt
omar schimdt - 2 yıl Önce

Yeni basliyacak olan  ve hali-hazirda devam etmekte olan yurtdişi ( Kanada-Polonya)inşaat projeleri icin, Turk ve Ortadogu kokenli kalifiye eleman alimina baslanacaktir. Ilgilenenlerin bu numaradan ulasmasi rica olunur. 0031 685 547 700 (Kalipçi-Demirci-Boyaci-Sivaci- Duvar Ustasi- Seramik Ustasi- Tesisatci-elektrikci- Kepçe opertoru- Forklift operatoru)
Istanbul ofisimiz en yakin zamanda faaliyete girecektir. Ön talep toplanacak

Ferhat özgezer
Ferhat özgezer - 2 yıl Önce

5393803641

Sefa Alaca
Sefa Alaca - 2 yıl Önce

başvurunun nereden yapıldığını da ekleseydiniz iyi olurdu

Faruk coban
Faruk coban - 2 yıl Önce

Basvurulari nasil yapabiliriz onu bari soyleseydiniz

Ferhat zobu
Ferhat zobu - 2 yıl Önce

nasıl bas vuracagız 05344410611

Ferhat zobu
Ferhat zobu - 2 yıl Önce

nasıl başvuru yapacaız 05344410611

bezay
bezay - 2 yıl Önce

sevdali

Erdal dem
Erdal dem - 1 yıl Önce

Merhaba adım erdal 28 yaşındayım iş arıyorum kat temizleme yada garson işi yardımcı olursanız sevinirim