Aile Bakanı Kaya: 4 Bin Yeni Personel Alımı Yapacağız!

Aliye ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül SAYAN KAYA yeni personel alımı için açıklamalarda bulundu. ASPB Bakanlığının memur alımı yapacağını açıklayan Bakan KAYA, önemli açıklamalarda bulundu.

Aile Bakanı Kaya: 4 Bin Yeni Personel Alımı Yapacağız!

Kamuya personel alımları haberleri gelmeye devam ediyor. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına 4 bin memur alımı yapılacağı açıklaması bakan Fatma Betül SAYAN KAYA'dan geldi. AK Parti 6. olağan kongresinde konuşma yapan Bakan KAYA, bakanlığın çalışmalarına konuşmasında yer verdi. Personel istihdamı konusuna da değinerek, önümüzdeki sene 4 bin yeni personel alacağız dedi. İşte açıklamalardan bazı satır başları.

4 BİN ASDEP PERSONELİ ALIMI

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayın KAYA, hizmet odaklı çalışmalardan bahsederek, kapı kapı dolaşıyoruz ve vatandaşımızın ayağına gidiyoruz. Önümüzdeki sene 2019 personel alımı için 4 bin alım yapacağız dedi. KAYA "Sosyal Destek Programı adını verdiğimiz programla artık arz odaklı hizmet anlayışıyla vatandaşımızın ayağına gidiyoruz. 3 bin personelimiz kapı kapı dolaşmaya başladı. Şimdi önümüzdeki sene istihdamını yapacağımız 4 bin yeni personelimizle kapıları çalacağız, inşallah tüm ihtiyaç sahiplerine el uzatacağız." dedi.

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 01 Nisan 2018, 21:45
YORUM EKLE
YORUMLAR
Karanlık
Karanlık - 4 yıl Önce

Yaş şartı çıtası yükselsin lütfen beklemekten yaş 36 oldu

Cumali
Cumali - 4 yıl Önce

Bu sene alım yokmu yani.hani 2018 de 3bin asdep alım olcak dediler.simdi 2019 mu oldu.Allahım ne olue 2018 de olsun.yoksa puanım gşdecek ya

LEVENT
LEVENT - 4 yıl Önce

İHTİYAÇ SAHİPLERİ İŞ BULAMIYORSA LİSE MEZUNU VE YAŞ 41 BEKLE BEKLE NEREYE KADAR BEKLEYECEĞİZ EVET YAŞ ÇITASI YÜKSELTİLSİN BİZLEREDE ŞANS TANINSIN ŞU ANDA LİSE MEZUNLARI BİR İŞE GİREMİYOR