Adidas Türkiye Personel Alımı Yapıyor!

Adidas Group sahibi olduğu mağazalarda görev yapmak üzere yayımladığı iş ilanları için personel alımı yapıyor. Peki pozisyonlar ile diğer detaylar nelerdir?

Adidas Türkiye Personel Alımı Yapıyor!

Dünya genelinde spor malzemeleri konusunda en ünlü firmalardan bir tanesi olan ve kalitesinden ödün vermeyerek müşteri memnuniyetini her sene artırma gayreti içerisinde olan Adidas Group Türkiye başta dünyanın dört bir yanına uygun gördüğü noktalar için yeni şube açılışları sürdürmektedir.

Adidas Group Türkiye için sahibi olduğu şubelerde yani mağazalarda görev yapmak üzere aralıklarla personel alımı ilanları yayımlamakta olup ilanları kariyer siteleri üzerinden kamuoyuna duyurmaktadır. Yeni yayımlanan ilanlara bakıldığında Adidas Group'un personel alımı yaptığı görülüyor. Peki pozisyonlar ile detaylar nelerdir?

ALINACAK POZİSYONLAR ve ŞARTLAR NELERDİR?

Adidas Group Türkiye için personel alımı yapıyor. Peki hangi pozisyonlara eleman alımı yapılacak? Buna göre satış danışmanı, operasyon destek yetkilisi ve bazı ingilizce bilen adaylar için belirlenen kadrolara personel alınıyor. Şartlar olarak ise adayın sorumluluk sahibi olması, ikna kabiliyeti yüksek olması, sözlü iletişim becerisi güçlü olmak, ürün tanıtabilir olmak gibi vasıflara adayın sahip olması gerekmektedir. Peki başvurular nasıl ve hangi kanal üzerinden yapılacaktır?

BAŞVURULAR NASIL YAPILIR?

Adidas Group personel alımı ilanına adaylar müracaatlarını nasıl yapabilir? Buna göre başvuru yapmak isteyen adayların öncelikle tarayıcılarının url bölümüne https://goo.gl/tbCg3J linkini yapıştırması ve enter yani git butonuna basması gerekmektedir. Adaylar karşılarına gelen ekran üzerinden uygun olduğu tüm pozisyonlar için başvurularını gerçekleştirebilir.

DİĞER İŞ İLANLARI BURADA

YORUM EKLE