Acun Medya Survivor ve Diğer Programlar İçin TV8‘e Personel Alımı Yapıyor!

Acun Medya, Survivor 2020 ekibinde ve diğer projelerinde görevlendirilmek üzere TV8'e çok sayıda personel alımı yapacak! Başvurular başladı. Kadrolar ve başvuru şartları haberde..

Acun Medya Survivor ve Diğer Programlar İçin TV8‘e Personel Alımı Yapıyor!

Acun medya ekibine yeni personel alımları yapacağı duyuruldu. Buna göre TV8 ekranlarında yayımlanan ve reyting rekorlarına doymayan Survivor 2020 çekimleri Dominik adasında çekimlerine devam ederken, Medya yapım ekibinin Türkiye’deki bölümlerinde görevlendirilecek yeni istihdamlara yönelik iş ilanları açıklandı. Bu alımların bir kısmı teknik kadrolarda olacak. Operatör tercüman uzman gibi kadrolarda olacak. Buna göre alım yapılacak tüm kadrolar şu şekilde açıklandı.

KADROLAR;

Kurgu Operatörü, Romence Tercüman, Sevkiyat Planlama Uzmanı, Konaklama ve Rezervasyon Yetkilisi, İspanyolca Tercüman, Technical Responsible, Yazılım Uzmanı, Sosyal Medya Uzmanı, Finans Uzmanı, Kıdemli Güvenlik Test Mühendisi, Siber Güvenlik Uzmanı(Danışman) unvanlarında istihdam edilecekler. Survivor personel alımı kadrolarına başvuru yapmak için bazı kadroların başvuru şartları şu şekilde olacak.

BAŞVURU ŞARTLARI NELER!

Kurgu operatörü alımlarında Acun medyanın Yurtdışı projelerinde görevlendirilecek. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olan kurgu montaj tecrübesine sahip, edius programına hakim ve seyahat engeli olmayan,

Tercüman alımlarında ilgili yabancı dili bilen, üniversite mezunu, iyi derecede İngilizce bilen, ana dili gibi Romence bilen, iletişim becerisi kuvvetli, seyahat engeli olmayan,

Sosyal medya uzmanı alımlarında Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olan sosyal medya ve dijital pazarlama alanında tecrübe sahibi olan, kullanıcı sosyal davranışlarını analiz edebilen, trendleri takip edebilen, dijital mecralarda deneyim ölçebilecek, kendini geliştirme isteği olan iyi derecede photoshop bilgisi olan adaylar başvuru yapabilirler.

Konaklama ve rezervasyon kadrosunda ise Meslek yüksek okulların yad üniversitelerin turizm ve otelcilik alanından mezun olan en az 5 ile 7 yıl tecrübesi olan Tercihen İspanyolca bilen, seyahat engeli olmayan, organize ve muhakeme becerinse sahip adaylar başvuru yapabilecekler

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Tv8 personel alımı ilanlarına başvurular kariyer portalı üzerindne gerçekleştirilecek. Alımlardan bazı unvanlarda yurt dışı projelerde görevlendirileceği ifade edildi. Yabancı dil şartlarına sahip, Lisans mezunu ve tecrüne şartlarına sahip olan adaylar ilgili alımlara başvuru yapabilirler. https://bit.ly/2WjxSem linkini yeni tarayıcıdan açmak ve başvuru yapmak yeterli olacak. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Alaattin Akçay
Alaattin Akçay - 2 yıl Önce

Sayın Acun abem gerçekten işe ihtiyacım var işsizim borcum var evliyim sizlerden istirhamım bana bir iş vermeniz.
alaattin1950@gmail.com