A 101 Market Türkiye Geneli Yüzlerce Çalışan Alıyor!

A 101 Yeni Mağazacılık Anonim Şirketi Türkiye geneli yüzlerce çalışan alımı yapıyor. Peki hangi pozisyonlara alınacak ve detaylar nedir.

A 101 Market Türkiye Geneli Yüzlerce Çalışan Alıyor!

Ülkemizin mağazacılık konusunda en lider markalarınadn bir tanesi olan ve Türkiye'nin dört bir bölgesinde 7 binden fazla mağazası ile hizmet vermekte olan A 101 Yeni Mağazacılık Anonim Şirketi yatırımlarına hızla devam ettiği giib açık pozisyonları içinde deavmlı olarak personel alımları gerçekleştirmektedir.

A 101 Yeni Mağazacılık Anonim Şirketi personel alımı ilanları resmi internet sitesinde bulunmakta olan kariyer, insan kaynakları, açık pozisyonları, iş başvurusu bölümü aracılığı ile duyurulmakta olup adayların bu bölümden başvuru yapması gerekmektedir. Buna göre A 101 Yeni Mağazacılık Anonim Şirketi, Türkiye geneli yüzlerce personel alımı yapıyor. Peki detaylar nedir ve hangi pozisyonlar için alım yapılıyor.

İLAN DETAYLARI NEDİR?

Alım Yapacak Firma: A 101 Yeni Mağazacılık Anonim Şirketi
Alınacak Personel Sayısı: Yüzlerce
Farklı Pozisyon Sayısı: 10

HANGİ POZİSYONLARA ALIM YAPILACAK

A 101 Yeni Mağazacılık Anonim Şirketi 10 farklı pozisyon için Türkiye geneli personel alımları gerçekleştirmektedir. Peki hangi pozisyonlara alım yapılacak.

Şoför
Mağaza personeli
Depo Elemanı
Araç Bakım Personeli
Satın Alma Personeli
Muhasebe
Mali İşler Personeli
Finans Bilgi İşlem
Genel Başvuru

BAŞVURULAR

Yukarıda ilan bilgisi ve pozisyonlar hakkında bilgi verilmiştir. Başvuru yapmak isteyen adayların aşağıdaki linki takip ederek buradan A 101'in resmi internet sitesine ulaşması ve başvurularını da aynı kanal üzerinden gerçekleştirmesi gerekmektedir.

https://www.a101.com.tr/is-basvuru-formu/  
TÜM İŞ İLANLARINI BURADAN GÖRÜNTÜLEYEBİLİRSİNİZ

YORUM EKLE