27 Şehirde KPSS Olmadan Belediye ve Birimlerine Binlerce Personel Alınacak

Belediye ve Şirketlerine personel alımı ilanları yayımladı. 27 Farklı şehir için yapılacak alımlarda KPSS Şartı istenmeyecek. Şehirler ve diğer bilgiler haberde.

27 Şehirde KPSS Olmadan Belediye ve Birimlerine Binlerce Personel Alınacak

Türkiye İş Kurumu aracılığı ile Personel alımı ilanları yayımlandı. Belediye ve Birimlerinde görevlendirmek üzere KPSS Şartı olmadan binlerce personel alımı yapılacak. İlanlar İŞKUR Kurum dışı ilanlar kısmında yayımlanmış olup başvuru süreçleri başlamıştır. Bu yönde alımlar 27 farklı şehirde olacak. KPSS Siz Personel Alımı için farklı kadrolar yer alacak.

KPSS SİZ PERSONEL ALIMI ŞARTLARI NE OLACAK?

İŞKUR ile belediye ve birimlerine personel alımı için adaylardan KPSS şartı talep edilmeyecek olup, En az okuryazar, İlkokul, Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu olmak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasında olumlu sonuç alabilmek, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak şartları aranacak.

27 ŞEHİRDE BAŞVURU YAPABİLİRSİNİZ

 1. Aydın
 2. Aksaray
 3. Denizli
 4. Bilecik
 5. Hatay
 6. Muğla
 7. Ağrı
 8. Konya
 9. Samsun
 10. Manisa
 11. Bursa
 12. Çanakkale
 13. Afyonkarahisar
 14. Adana
 15. Karabük
 16. Ankara
 17. Eskişehir
 18. Kayseri
 19. Artvin
 20. Burdur
 21. Niğde
 22. Yozga
 23. Zonguldak
 24. Tekirdağ
 25. İstanbul
 26. Sivas
 27. İzmir

ALIM YAPACAK KURUM VE BİRİMLER:

İŞKUR Kurum Dışı ilanlarda yayımlanan ilan ile alımlar Belediyeler, Belediye Şirketleri, Kültür Bakanlığı Kazı Başkanlıkları, Aile Bakanlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı gibi kurumlar binlerce personel alımı yapacak.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

İŞKUR Kurum Dışı ilanlar kapsamında yayımlanmış olan personel alımı ilanlarına başvurular ilgili birimlere ve kurumlara şahsen veya elektronik ortamda başvuru gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Yukarıda görselde göreceğiniz gibi ilanların sonunda son başvuru tarihleri yer almaktadır. İlgili ilanlara aşağıdaki bağlantıyı kullanarak ulaşabilirsiniz. Söz konusu bağlantıyı kopyalayarak tarayıcınıza yapıştırabilirsiniz.

İLANLARIN DETAYLARI: https://www.iskur.gov.tr/baglantilar/kurum-disi-kamu-isci-alimi-ilani/

Güncelleme Tarihi: 04 Eylül 2021, 17:01
YORUM EKLE