2020 Temmuz Ayı Vestel 603 Personel Alımı Yapacak! Başvuru Nasıl Yapılacak?

Türkiye'nin yerli teknoloji devi Vestel personel alımı yapacak. Manisa ilinde fabrikaları bulunan firmanın işçi ve personel alım başvuruları nasıl yapılacak. İlanlar nerede açıklanacak?

2020 Temmuz Ayı Vestel 603 Personel Alımı Yapacak! Başvuru Nasıl Yapılacak?

2020 Vestel 603 Yeni Personel Alacak. Vestel marka Manisa ilinde bulunan Vestel City’ deki fabrikası için 603 personel alımı yapacağını resmi sitesi üzerinden  de duyurdu. Önümüzdkei günlerde açıklanacak ilanlar ile Temmuz sonunda başvuruların tamamlanması planlanıyor. Personel alımları ile firmanın kapasitesinin %4’ üne yakın büyüme yapacağı ifade edildi. Böylece Vestel kendisi için hem kapasitesini artıracak hem yaşanan salgından dolayı istihdamı sağlayacak. Başvuru için daha önce fabrika da çalışmış olmak yeterlidir. Tecrübesiz ve vasfısız olarak da işçi alımı yapılıp yapılmayacağı merak konusu oldu.

AÇIKLAMA GELDİ!

Üretimde istihdamı sağlamak adına Vestel işlerini büyütmeye kararı verdi. Vestel CEO’ su Turan Erdoğan, ‘’ Vestel’de görev yapmak üzere Temmuz sonuna kadar mavi yaka çalışan kadromuza 603 kişi daha eklenecek. Vestel olarak her alanda olduğu gibi üretim ve istihdamda sürdürülebilirlik de en önemli gündem maddelerimizden birini oluşturuyor. Özellikle içinde bulunduğumuz bu zorlu süreçte istihdam kapasitelerinin korunması hatta artırılması kritik önem taşıyor. Neredeyse tüm dünyayı etkisi altına alarak, küresel ekonomide sarsıntılara neden olan pandemi sürecini ülke olarak başarılı bir şekilde yönetmeye devam ediyoruz. Süreç sona erdiğinde ekonomimizin güçlü kalması için biz ve bizim gibi şirketlerin daha çok üretmesi ve çalışması gerekiyor.’’ şeklinde açıklamada bulundu.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Manisa ve çevre illerde yaşayan kişiler Vestel City fabrikasında çalışmak için başvuruda bulunabilir. Fabrikanın bazı bölgelere servis imkanı da bulunuyor. İstihdamın sağlanması ile birçok kişiye yeni bir iş kapısı da acıkacak. Böylece işsiz olan kişiler pandemi sürecinde rahat edecek. Başvurular için vestel kariyer sitesi üzerinden başvuru alınacak. İlanların açıklanmasının ardından işin olsa sitesi üzerinden anlık olarak gelişmeleri aktaracağız. Bunun için sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.

BAŞVURU İÇİN : www.vestelkariyer.com/is-ilanlari

Güncelleme Tarihi: 09 Temmuz 2020, 09:31
YORUM EKLE
YORUMLAR
Süllü sert
Süllü sert - 2 yıl Önce

İşe ihtiyacım var