1925 Temizlik Görevlisi Alımı Yapılacak! (Hastane, Cadde - Park ve İşletme Görevlisi)

İŞKUR üzerinden yayımlanan 1925 kişilik temizlik görevlisi personel alımlarında; hastane, cadde, park ve işletme temizliklerini yapmak üzere görevlendirilecek kişiler aranmaktadır...

1925 Temizlik Görevlisi Alımı Yapılacak! (Hastane, Cadde - Park ve İşletme Görevlisi)

1925 Temizlik Görevlisi Alımı Yapılacak

İŞKUR üzerinden duyurulan temizlik görevlisi personel alımlarında toplam kadro 1925 kişidir. Bu temizlik görevlisi personel alımlarında, adayların görev yerleri de farklılık gösterecektir. Farklı işletmeler ve kurumlar tarafından yayımlanan ilanlar, Türkiye genelidir ve başvurularda tüm şehirlere yönelik kadrolar yer almaktadır. Yapılacak alımlarda; adayların kamu haklarından mahrum bırakılmamış olması, görevini yapmasına engel rahatsızlığı bulunmaması, takım çalışmasına yatkın olması, askerlik hizmetini tamamlamış olması, iletişim becerisi gelişmiş olması, T.C vatandaşı olması, askerlik hizmetini yapmış olması ya da en az iki yıl süreyle tecil ettirmiş olması, kendisine verilecek görevleri zamanında yerine getirebilecek olması, mesleki sorumluluk bilinci yüksek olması, daha önce çalıştığı kurumdan disiplinsizlik suçu nedeniyle çıkarılmamış olması, dış görünüşüne ve kişisel temizliğine özen gösteriyor olması, mesai saatlerine özen gösterecek olması şeklinde özetlenebilmektedir. Başvuru yapacak adayların en az ilkokul mezunu olmaları beklenmektedir. Görev alanları hastaneler, park ve cadde temizliğinin yanı sıra, işletme içi temizlik işlerinin yapılması olarak da belirlenebilmektedir. Tüm ilan bağlantılarına aşağıdaki adımları izleyerek ulaşabilirsiniz.

1925 TEMİZLİK GÖREVLİSİ ALIMI

Temizlik Görevlisi    1911
Temizlik Görevlisi (Hastane)    5
Temizlik işçisi (el ile - cadde, sokak, park vb.)    9

İLANLARA ULAŞMAK VE BAŞVURU YAPMAK

Aşağıdaki adresi tarayıcınızın adres satırına kopyalayıp yapıştırınız. Açılan ekranda CTRL+F yapıp temizlik yazınız, ilgili ilanların sarı işaretli olarak seçildiğini göreceksiniz. İstediğiniz kadroya tıklayarak, Türkiye geneli yayımlanmış ilanlara erişim sağlayabilirsiniz.

İlan bağlantısı> https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsMeslek.aspx

TÜM TEMİZLİK PERSONELİ ALIMLARI İÇİN İŞİN OLSA MOBİL UYGULAMALARIMIZI İNDİRMEYİ UNUTMAYINIZ.

İOS> TIKLAYIN

ANDROİD> TIKLAYIN

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet taş
Ahmet taş - 4 yıl Önce

Linki nasi kopyaliycaz ben yapamadım telefondan yardımcı olurmusunuz

Yunus Sarıkaş
Yunus Sarıkaş - 4 yıl Önce

İş başvuru su nasıl olacak

Gülşah Ardıç
Gülşah Ardıç - 4 yıl Önce

Typ programı başvuru ne zaman