1800 Temizlik Görevlisi, 750 Güvenlik Görevlisi Personel Alımı Yapılıyor! İlanlara Başvurular İŞKUR' dan Alınıyor

İŞKUR üzerinden yayımlanan 1800 kişilik temizlik görevlisi ve 750 güvenlik görevlisi personel alımına başvurular alınmaya başladı. İşte başvuru koşulları ve adaylarda aranan genel nitelikler...

1800 Temizlik Görevlisi, 750 Güvenlik Görevlisi Personel Alımı Yapılıyor! İlanlara Başvurular İŞKUR' dan Alınıyor

Kamuya ve bağlı kuruluşlarına memur personel alımları TYP üzerinden yapılırken, özel sektör işletmelerine personel alımları açık iş ilanları sayfasından yürütülmektedir. Yürütülen bu alımlara başvurular alınmaya başlamıştır. Geçtiğimiz günlerde yaptığımız haberimizde 1800 temizlik görevlisi alımı yapıldığından ve ilanların yayımlandığından bahsetmiş, ek olarak 750 güvenlik görevlisi alımı için de ilanların yayında olduğuna yer vermiştik. Özel sektör işletmelerine yapılan bu alımlara hala başvurular toplanmaya devam etmektedir. İŞKUR aracılığıyla yapılacak başvurularda, adayların İŞKUR üyeliklerinin olması ve iş arayan durumunun aktif olarak seçilmiş olması gerekmektedir. Aksi halde ilana başvuru yapılamamaktadır. Bazı başvurularda adayların meslek bilgisinin eşleşmediği nedeniyle başvuru yapamadığı aktarılmakta olup, bu tür durumlarla karşılaşan kişilerin iş ve meslek danışmanlarına müracaat etmelerini önermekteyiz. Yayımlanan ilanlara ilgili meslek mensupları başvurabilmekte olduğundan, bazı adayların başvuruları alınamamaktadır.

İLANLARA ULAŞMAK VE BAŞVURU YAPMAK

İlanların tamamına ulaşmak için, Türkiye geneli yayımlanan ve özel sektör işletmelerine yapılan alımlara başvurmak için açık iş ilanları sayfasında yer alan meslek bölümüne ilgili mesleğin yazılıp aratılması gerekmektedir. Tüm ilanlar buradan duyurulmakta ve hangi şehire, hangi işletmeye söz konusu alımların yapıldığı görülmektedir. İŞKUR üye girişi yapmadan işletmeyle alakalı bilgilere ve detaylara erişim sağlanamamaktadır. Bu ilanlara başvurabilmek için de aynı şekilde üye girişi zorunludur. Üyeliği bulunmayan kişiler İŞKUR il ve ilçe müdürlüklerine başvurararak, iş ve meslek danışmanları yardımıyla üye olabilirler. Ayrıca online olarak da üye olma imkanı bulunmaktadır. Güvenlik görevlisi personel alımı için ilgili arama ekranına " Güvenlik personeli " yazıp çıkan sonuçlardan ilgili meslek seçilmeli ve aratılmalı; temizlik görevlisi personel alım ilanı için de ilgili sorgulama yerinden temizlik yazıp sonuçlardan en uygun olanı seçilip listelenmelidir.

TÜM PERSONEL ALIMLARINDAN İLK SİZ HABERDAR OLMAK İÇİN İŞİN OLSA MOBİL UYGULAMALARIMIZI İNDİRMEYİ UNUTMAYINIZ.

İOS> TIKLAYINIZ

ANDROİD> TIKLAYINIZ

Güncelleme Tarihi: 07 Mart 2019, 12:35
YORUM EKLE
YORUMLAR
Baris dündar
Baris dündar - 4 yıl Önce

Kardeş niye milleti kandiriyorsunuz hani nerde iskurda böyle bir alım yok

Aytaç Koç
Aytaç Koç - 4 yıl Önce

Ben iş yok ben senden iş istiyorum bana bitlis-tatvan hastahanede temizlik iş istiyorum bu benim numara 05367906247

Kartal
Kartal @Aytaç Koç - 4 yıl Önce

Emredersin hemen bulalım sana gel.

Ersin subası
Ersin subası - 4 yıl Önce

Özel güvenlik