1300 Temizlik Görevlisi Personel Alımı Yapılacak! Başvurular Alınmaya Başladı

İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanlarda, 1300 temizlik görevlisi personel alımı için başvurular alınmaya başlamış olup, uzunca bir süre daha devam edecektir. İlana başvuru şartları ve diğer detaylara ulaşmak için haberimize göz atabilirsiniz...

1300 Temizlik Görevlisi Personel Alımı Yapılacak! Başvurular Alınmaya Başladı

1300 kişi alınacak - 1300 temizlik görevlisi alımı

İŞKUR üzerinden yayımlanan temizlik görevlisi personel alımı ilanlarına başvurular alınmaya başladı. İlgili ilanlara başvuru yapmak isteyen adayların taşıması gereken ortak özellikler; T.C vatandaşı olmak, mesleki bilgi ve tecrübe sahibi olmak, takım çalışmasına yatkın olmak, vardiyalı sistemde çalışabilecek olmak, kendini geliştirmeye açık olmak, mesleğiyle alakalı araç gereç ve ekipmanların kullanımında deneyim sahibi olmak, askerlik hizmetini tamamlamış olmak, görevini yapmasına engel bir rahatsızlığı bulunmamak, dış görünüşüne özen göstermek, güleryüzlü çalışmayı benimsemiş olmak, iletişim becerisi gelişmiş olmak, ifade yeteneği yüksek olmak, mesai saatlerine özen gösterecek olmak, kendisinden istenenleri zamanında yerine getirebilecek olmak, sorumluluk bilinci yüksek olmak, amirinden gelecek görevleri zamanında yapabilecek, ekip arkadaşlarıyla çalışmaya uyumlu ve sorumluluk almayı tercih eden kişilerden olmak, daha önce kamu kurumundaki görevinden disiplinsizlik suçu nedeniyle uzaklaştırılmamış olmak şeklinde özetlenebilmektedir.

Başvurular nasıl yapılacak, temizlik görevlisi alımı için başvuru şekilleri

Başvurular İŞKUR üzerinden alındığından, adaylar online olarak ya da şahsen İŞKUR il ve ilçe müdürlüklerine giderecek müracaatlarını yapabilirler. Başvurular öncesinde adayların tüm ilan şartlarını taşıdıklarından emin olmaları gerekmektedir. Üye profili bulunmayan kişilerin başvuruları kabul edilememektedir. Üye olabilmek için iskur.gov.tr adresini ziyaret edebileceğiniz gibi, İŞKUR il ve ilçe müdürlüklerindeki danışmanlar aracılığıyla da üyelik işleminizi sağlayabilirsiniz. İlanlarla alakalı bilgi almak için müracatlar öncesinde mutlaka ilan numaralarını not etmenizi önermekteyiz. İlanları görüntülemek için " Temizlik Görevlisi " şeklinde bir aramayı açık iş ilanları sayfasındaki meslek bölümü üzerinden gerçekleştirmeniz gerekmektedir.
 

İnstagram Hesabımız İçin Buraya Tıklayınız.

Facebook Grubumuz İçin Buraya Tıklayınız.

Twitter Hesabımızı Takip Etmek İçin Buraya Tıklayınız

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Güncelleme Tarihi: 22 Şubat 2019, 10:43
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa sezen
Mustafa sezen - 3 yıl Önce

Karamanda da varmı alım