12 Farklı Şehirde Türk Kızılayı Bünyesine Personel Alımları Yapılacak! Çok Sayıda Pozisyon

Türk Kızılayı bünyesine çok sayıda farklı kadro üzerinden istihdam edilecek, 12 farklı şehirden aranan personellere yönelik alım ilanları yayımlanmış, başvurular alınmaya başlamış durumdadır. Türk Kızılayı Personel alımlarının detayları haberimizde...

12 Farklı Şehirde Türk Kızılayı Bünyesine Personel Alımları Yapılacak! Çok Sayıda Pozisyon

Nisan ayının ikinci haftasına geldiğimiz şu günler itibariyle Türk Kızılayı bünyesine farklı kadrolardan personel alımları gerçekleştirilmektedir. 12 farklı şehirde çok sayıda kadro üzerinden yapılan personel alımlarında, çok sayıda kontenjan bulunmaktadır. Türk Kızılayı personel alımalrına başvuru yapmak isteyecek adaylarda aranacak şartlar, başvuru şekilleri ve bilgilendirmelerin yanı sıra hangi illerde alımların yapılacağına da değineceğiz. Türk Kızılayı resmi web adresi üzerinden yayımlanan ilanlarda Ankara, Adana, Gaziantep, Hatay, İstanbul İzmir, Konya, Kilis, Kayseri, Kahramanmaraş, Mardin, Şanlıurfa şehirlerinden personel alımları yapılacağı ifade edilmiştir.

HANGİ KADROLARA ALIMLAR YAPILIYOR?

Yayımlanan bu ilanlarda yönlendirme ve dış erişim asistanı, gözlem asistanı, kadın doğum uzmanı, kardiyoloji uzmanı, asistan, proje ve program uzmanı, doktor, gençlik çalışanı kadrolarından personel alım ilanları yayımlanmıştır. Yayımlanan ilanlara erişim sağlamak için aşağıdaki bilgilendirmeleri takip edebilirsiniz.

BAŞVURU ŞARTLARI

Türk Kızılayı personel alımlarına başvuru yapacak adayların taşıması gereken şartlar; T.C vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bırakılmamış olmak, ilan şartlarında belirtilen eğitim şartlarını taşımak, MS-Office programlarını iyi derecede kullanabilmek, bilgisayar kullanımını iyi derecede bilmek, yaş aşrtlarını taşımak, askerliğini yapmış ya da tecilli durumda olmak, görevini icra etmesine engel bir rahatsızlığı bulunmamak, kamu zararına faaliyetlerde yer almamış olmak, deneyim şartlarını barındırmak, sorumluluk bilinci yüksek olmak ve takım çalışmasına yatkın olmak şeklinde özetlenebilmektedir.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Yayımlanan Türk Kızılayı personel alım ilanalrına ulaşmak için aşağıda yer alan bağlantıyı tarayıcınızın adres satırına kopyalayıp yapıştırmanız gerekmektedir. İlgili başvuru ekranı karşınıza çıkacaktır.

Başvuru bağlantısı> https://basvuru.kizilaykariyer.com/ilan/site.aspx

Güncelleme Tarihi: 24 Nisan 2019, 08:13
YORUM EKLE