Migros Marketler Zinciri 4 Şehirde 649 Personel Alıyor

Migros marketler zinciri çeşitli pozisyonlarda çalıştırılmak üzere 4 şehirde toplamda 649 personel alımı yapacağını duyurdu.Alımlar İŞKUR üzerinden olacaktır.

Migros Marketler Zinciri 4 Şehirde 649 Personel Alıyor

İŞKUR üzerinden alım yapan özel sektör kuruluşları arasında yer alan Migros marketler zinciri özellikle Türkiye’nin hemen hemen birçok ilinde ve ilçesinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Her geçen gün büyüyen Migros ailesinde eksik pozisyonlarda alım yapılmasına yönelik ilanlar İŞKUR üzerinden yayınlanmakta olup bu kapsamda 4 farklı ilde toplamda 649 kişi istihdam edecektir. İlgili alıma ilişkin detaylar ise haberin devamında yer almaktadır.

Kadrolar ve Başvuru Şartları

4 farklı ilde toplamda 649 kişi istihdam edecek olan Migros marketler zincirinin alım yapacağı kadrolar, istihdamın yapılacağı iller ve kadro sayısı aşağıda yer almaktadır.

Migros marketler zincirinin İŞKUR üzerinden yayınladığı alım ilanında en çok alım İstanbul’a yapılacak olup burada adaylar Kasiyer olarak görevlendirilecek olup toplamda 249 kişi istihdam edecektir. İlanlara başvuru şartı arasında ilgili ilde ikamet ediyor şartı ile en az ilköğretim mezunu olma şartı aranmaktadır.

Başvuru Şekli

İlgili ilanlara başvurmak isteyen adaylar öncelikle İŞKUR’a kayıt olmalıdır. Bunun yanı sıra adaylar https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx adresinden açılan sayfada sağ altta yer alan işyeri unvanına “Migros” yazarak ya da ilgili ilan numarası ile aratarak belirtilen illerdeki alımlara ulaşabilmektedir.

YORUM EKLE