İŞKUR Üzerinden 757 Bekçi ve Güvenlik Görevlisi Alınıyor! Erkek-Kadın

İŞKUR üzerinden 757 bekçi ve güvenlik görevlisi alımı yapılacağı duyuruldu.56 bekçi ve 701 güvenlik görevlisi alımı yapılacaktır.Detaylar haberimizdedir.

İŞKUR Üzerinden 757 Bekçi ve Güvenlik Görevlisi Alınıyor! Erkek-Kadın

İŞKUR üzerinden bayramda da personel alımları devam ediyor. Bu kapsamda 2019’un üçüncü çeyreğinde İŞKUR üzerinden ağustos ayında yayınlanan ilanlarda toplamda 757 bekçi ve güvenlik görevlisi alımı yapılacağı açıklanmıştı. Buna göre ilgili alımlara adaylar ağustos ayı içerisinde başvurabilmekte olup adaylardan birtakım şartları sağlaması istenmektedir. Buna göre ilgili başvuru şartları ve detayları şu şekildedir.

Bekçi Alımı

İŞKUR üzerinden ilan edilen personel alımlarında toplamda 56 bekçi alımı gerçekleşecektir. Farklı illerde farklı özel sektör kurumları tarafından gerçekleştirilecek olan istihdamlarda adayların sağlaması gereken şartlar şu şekilde ilan edilmiştir. Gece ya da gündüz vardiyalı şekilde çalışabilecek durumda olmak, en az lise mezunu yada bazı ilanlara göre ilkokul mezunu olmak, İlgili yaş aralığında olmak, bazı ilanlara göre daha önce sektörde deneyim sahibi olmak, ilanın istediği yerde ikamet ediyor olma şartlarını sağlamalarını istemektedir.

İlgili bekçi alım ilanı için başvuru yapmak ve ilan detaylarını incelemek için: https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=2164

Güvenlik Görevlisi Alımı

İŞKUR üzerinden hem adayların çok tercihettiği hem de alımların özel sektör firmaları bünyesinde çok gerçekleştiği mesleklerden biri de güvenlik görevlisidir. İŞKUR’da yayınlanan ilanlarda toplamda 701 güvenlik görevlisi alımı yapılacak olup adaylar farklı illerde istihdam edecektir. Adayların sağlaması gereken şartlar ve diğer detaylar için: https://www.isinolsa.com/ozel-sektor-iskur-ilanlari/iskur-uzerinden-720-guvenlik-gorevlisi-alimi-yapiliyor-h27881.html

İlanlara ulaşmak ve başvuru yapmak için ise: https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=3048 adresinden erişim sağlamak mümkündür.

Güncelleme Tarihi: 14 Ağustos 2019, 16:43
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hulya simsek
Hulya simsek - 2 yıl Önce

Hangı illere guvenlık alimi var acaba

Hatice yildirim
Hatice yildirim - 2 yıl Önce

Ankara da neden sadece 2 firma güvenlik görevlisi alımı var ?

Nur Yaldız
Nur Yaldız - 2 yıl Önce

Niğde de var mı alın