İŞKUR Üzerinden 669 Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Alınıyor!

2019 sonlarına doğru yaklaşırken İŞKUR üzerinden personel alımları devam ediyor. 669 çağrı merkezi personeli alımı yapılıyor. Detaylar haberdedir.

İŞKUR Üzerinden 669 Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Alınıyor!

İŞKUR üzerinden personel alımları devam ediyor. Bu kapsamda 2019’un son günlerinde İŞKUR üzerinden yayınlanan ilanlarda toplamda 669 Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisialımı yapılacağı açıklanmıştı. Buna göre ilgili alımlara adaylar aralık ayı içerisinde başvurabilmekte olup adaylardan birtakım şartları sağlaması istenmektedir. Buna göre ilgili başvuru şartları ve detayları şu şekildedir.

Başvuru Şartları Nelerdir?

İlgili alım ilanı için adaylarınTürkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,İŞKUR’a kayıtlı olmak ve işsiz statüsünde olmak,Kamu haklarına tam erişimi olmak, mahrum olmamak,Erkek adayların askerlik olmaması ya da askerliğin tamamlanmış olması,İlana göre ilköğretim şartının yanında yine bu şart ilana göre değişmekte olup en az ilköğretim ya da ortaöğretim mezunu şartı da istenebilmektedir. İlana göre değişmekle birlikte yakta durmaya, çalışmaya herhangi bir engeli olmamak ve belgelendirmek.İlana göre değişen bir faktör olarak ilgili yaş aralığında olmak, istenilen tecrübe yılına sahip olmak, ilanı yapan kurumun istediği yerde ikamet ediyor olmak gibi çeşitli özel şartların da adaylardan istendiği ve bu şartların ilana göre değişiklik gösterdiği görülmektedir.

Başvuru Şekli

İŞKUR üzerinden yayınlanan ilanlarda istenilen şartlar başvurulacak kadroya ve ilana göre değişiklik göstermekle birlikte en az öğrenim şartı, tecrübe şartı, kurum ile aynı ilde ikamet etme şartı, ilgili belge ve diğer alım şartlarını sağlamaları istenmektedir. Başvurular İŞKUR üzerinden online olarak yapılmakta olup https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=10436 adresinden ilgili ilanlara ulaşmak da mümkündür.

Güncelleme Tarihi: 12 Aralık 2019, 12:33

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE