İŞKUR Üzerinden 46 Bin Kadro Açıkta Bulunuyor

İŞKUR Üzerinden 46 Bin Kadro Açıkta Bulunuyor.Haberin detaylarını sitemizden bulabilirsiniz.Haber hakkındaki son dakika gelişmelerini bulabilirsiniz.

İŞKUR Üzerinden 46 Bin Kadro Açıkta Bulunuyor

Her gün özel ve kamu sektörüne ilişkin birçok ilanının yayınlandığı İŞKUR bünyesinde farklı kadrolarda açıklar bulunuyor. Toplamda 46 bin personel alımı yapılacak olup haziran ayının sonuna geldiğimiz şu günlerde adaylar İŞKUR üzerinden bu açık kadrolara başvurarak çeşitli kadrolarda istihdam edilebilmektedir. İlanlar arasında en çok iş ilanının yer aldığı kadro beden işçisi kadrosunda olmakla birlikte bunun yanı sıra temizlik görevlisi ve satış danışmanı gibi kadrolarda da açık iş ilanı sayısı oldukça yüksektir.

En Çok Açık İş İlanının Bulunduğu Kadrolar

Haziran 2019 yılı itibari ile İŞKUR üzerinde açıklanan açık ilanlar aşağıda yer almaktadır.

Bu kadrolara yapılacak başvurularda adayların birtakım şartları sağlaması gerekmekle birlikte bunlardan bazıları Türk vatandaşı olmak, kamu haklarına tam erişimi olmak, erkekler için askerlik ile ilgisi bulunmamak şartları yer almaktadır.

İŞKUR üzerinden diğer açık kadrolara erişmekve online başvuru yapmak için aşağıda yer alan linki tarayıcınıza yapıştırarak erişim sağlamak mümkündür.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsMeslek.aspx

Güncelleme Tarihi: 30 Haziran 2020, 07:07
YORUM EKLE