İlkokul Mezunu Bekçi Alımı Yapılacak! Vardiya Esasına Uygun Çalışabilecek!

İŞKUR üzerinden Türkiye genelindeki özel firmalara çok sayıda bekçi alımı yapılacak. İşin olsa sitesi üzerinden bu ilanları aktarıyoruz. Buna göre ilkokul mezunu bekçi alım ilanlarında diğer başvuru şartları nedir? Tüm hepsi haberde.

İlkokul Mezunu Bekçi Alımı Yapılacak! Vardiya Esasına Uygun Çalışabilecek!

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığına bağlı Türkiye İş Kurumu üzerinden son 24 saat içerisinde 2.228 yeni ilan açıklandı. 2020 Ocak ayının ilk haftasında Farklı eğitim düzeylerinde özel firmalara ve kamu birimlerinde işe alım yapılan personel sayısı ise 14.327 olarak açıklandı. İŞKUR bu anlamda Türkiye'nin istihdamında önemli bir hizmet görmektedir. Bu bağlamda yeni iş ilanlarını kadroları ve bu kadroların detaylarını aktarmaya devam ediyor. İşte adayların yoğun ilgi gösterdiği bekçi alımı başvuru detayları..

İLKOKUL MEZUNU BEKÇİ ALIMI;

Vardiyalı çalışma esaslarına uygun olarak görevlendirilen bekçi personellerinin, başvurularda en az ilköğretim mezunu olmaları yeterli görülmektedir. Buna göre diğer başvuru genel şartları şu şekildedir: Adayların T.C. vatandaşı olması, yaş şartı için en az 18 yaşını tamamlamış olması, bu kadrolarda herhangi bir iş tecrübesinin olması adaya daha öncelik sağlayabilecektir. İş tecrübesi olmayan adaylar içinde ilanlar açıklanmıştır. Buna göre İŞKUR üzerinden 8 Ocak tarihi itibari ile açıklanan bekçi ilanı sayısı ise; 16 olarak açıklandı. Bu alımlar hangi illerde olacak?

12 İLDE BEKÇİ ALIM İLANLARI

Firmaların bekçi kadrolarındaki istihdamlar şu illere gerçekleştirilecek; Adana, Osmaniye, Şırnak, Manisa, Kırşehir, Kocaeli, Ankara, Manisa, İstanbul, Gaziantep, İzmir, Bursa.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Aşağıdaki tabloda yer alan ilan numaraları ile İŞKUR e-şube portalı üzeride bulunan ilan arama ekranından açıklanan bekçi alımı ilanlarına erişilebilecek. Bunun için adaylar işkur portalına girişi yapmaları ve başvurularını son tarihinden önce tamamlamış olmaları ve ilan açıklamalarında belitilen hususlara göre işlemlerini tamamlamaları gerekmektedir.

Güncelleme Tarihi: 08 Ocak 2020, 23:17

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Orhan Özbek
Orhan Özbek - 9 ay Önce

21 yaşındayım Konya Ereğli dogma büyümeliyim daha önce erkek kuaförüydüm askerligimi yapmadım

İbrahim durak
İbrahim durak - 9 ay Önce

Başvuru nasıl yapabiliriz

İbrahim durak
İbrahim durak - 9 ay Önce

Başvuru nasıl yapabiliriz

Kaan Kandemir
Kaan Kandemir - 9 ay Önce

Başvuru için yardımcı olurmusunuz yapamıyorum

Mustafa KAÇMAZ
Mustafa KAÇMAZ - 9 ay Önce

İlan noları yazıyorum ama öyle bir ilan çıkmıyor (istanbul)

Fatih danışan
Fatih danışan - 9 ay Önce

Başvuruyu nasıl yapcaz?

serdar aydemir
serdar aydemir - 9 ay Önce

ilan numarasını işkura yazıyorum öyle bı ilan yok dıyor böyle bır şey yapıyorsunuz nasıl başvurulacagınıda söyleseniz daha mantıklı olmazmıydı

Emrah Erdem
Emrah Erdem - 9 ay Önce

Arkadaşlar kafandan atıyorlar milleti oyuna sürüklemek icn olsa buyle bir ilan İŞKUR buyle sitelere bırakmaz aslaa