Hastanelere En Az İlköğretim Mezunu Hasta Bakıcı, Sağlık Görevlisi Alımı!

İŞKUR üzerinden hastanelere ve sağlık birimlerine çok sayıda personel istihdamı gerçekleştirilecek. Sağlıkçı, hemşire, güvenlik görevlisi, hasta ve yaşlı bakım elemanı ve diğer kadrolardaki alımlar haberimizde...

Hastanelere En Az İlköğretim Mezunu Hasta Bakıcı, Sağlık Görevlisi Alımı!

Türkiye genelindeki hastanelere ve sağlık birimlerine çok sayıda sağlıkçı kadrolarında personel alımları bekleniyor. Buna göre Türkiye İş Kurumu üzerinden açıklanan personel alım ilanlarında eğitim düzeyinde en az ilköğretim düzeyindeki istihdamlar yoğun ilgi gösteriyoruz. Bu alımlar şu şekilde olacak.

İLKÖĞRETİM MEZUNU SAĞLIK PERSONELİ ALIMLARI;

İŞKUR'da hastan ve yaşlı bakım elemanı, hasta refakatçisi olarak 92 kişi alınacak. Diğer yandan hasta danışmanı hasta kabul görevlisi, hastane hizmetlisi olarak 50 kişi alınacak. Bu kadrolardaki alımlarda adayların eğitim düzeyinde en az ilköğretim mezunu olmaları yeterli olacak. 

HASTANE, HEMŞİRE GÜVENLİK GÖREVLİSİ VE DİĞER KADROLAR,

Türkiye genelindeki özel hastanelerde ve özel sağlık birimlerinde görevlendirilmesi beklenen personel alımları sadece bununla sınırlı olmayacak. Buna göre hemşire kadrosunda (hemodiyaliz, yoğun bakım, yeni doğan gibi ) 155 kişi alınacak. Hastanelerin güvenliğinden sorumlu özel güvenlik kadrolarında en az lise mezunu personel alımları gerçekleştirilecek. Sağlık birimlerinden mezun klinik destek personeli alınacak. Başvurular nasıl yapılacak?

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Adaylar tüm bu alımlara adresi üzerinden erişebilir. Sıralamayı alfabetik olarak değiştirdikten sonra başvuru yapmak istenilen kadroları bularak başvurularını İşkur üzerinden ya da şubelerden tamamlayabilirler.

GENEL BAŞVURU ŞARTLARI;

Adayların başvurularda en az 18 yaşını tamamlamış olması gerekmektedir. eğitim şartlarını taşımaları ve istneilen iş tecrübesine sahip olmaları  istneilmektedir. İlanlarda istenilen diğer özel şartları da taşımaları ile başvuru yapabilirler.

İŞİN OLSA

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Atilla Korkmaz
Atilla Korkmaz - 9 ay Önce

Acil is arıyorum Ben Atilla Hasta Kabul ve Danışmanlık sertifika var ve yüzde 60 engelli raporunda var lütfen bana yardımcı olun yer Gaziantep