En Az Lise Mezunun Danışma Memuru Oluyor

En Az Lise Mezunun Danışma Memuru Oluyor.Başvuru koşullarının neler olduğunu ve haber hakkında son dakika gelişmelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

En Az Lise Mezunun Danışma Memuru Oluyor

Kamu kurum ve kuruluşlarının yanı sıra aynı zamanda özel sektör iş ilanlarının da yayınlandığı resmi İŞKUR platformu üzerinden her gün binlerce ilan yayınlanıyor. Farklı kadro ve pozisyonlarda personel alımı için açılan ilanlarda 2019 Haziran ayı itibari ile toplamda 520’den fazla danışma ve büro memuru alınacağı duyuruldu. İŞKUR internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda 23 kişilik danışma memuru kadrosu bulunmakla birlikte alımın yapılacağı iller şu şekilde yer almaktadır:

  • İstanbul,
  • Kocaeli,
  • İzmir,
  • Tekirdağ,
  • Konya,
  • Son olarak ise Malatya olarak belirlenmiş durumda bulunuyor.

Danışma memuru pozisyonunda görev alacak olan adayların ayrıca sağlaması gereken birtakım koşullar da bulunuyor. Bunlar arasında T.C. vatandaşı olma, kamu haklarından mahrum olmama, erkek adaylar için askerlik ile ilgili olmamanın yanı sıra istenilen en az öğretim seviyesi şartını da sağlaması gerekmektedir. Adayların başvuracağı ilana göre ayrıca ilgili danışma sertifikası, meslekte belirtilen süre dahilinde tecrübeye sahip olma, vardiyalı olarak görev yapacak durumda olma, güler yüzlü ve insan ilişkilerinde iyi olma gibi çeşitli özel şartlarında sağlanması istenebilmektedir.

İlgili kadroya başvurmak isteyen adaylar, kurum ve kuruluşlarda giriş ve çıkışlarda müşterilere yol gösterme ve yardımcı olma şeklinde bir hizmet tanımı bulunmakla birlikte aynı görev tanımı gereği güler yüzlü olma ve bilgisayar beceri gerektirecek durumlar bulunmaktadır.

İlgili danışma memuru ilanlarına ulaşmak için://bit.ly/2ISgwPg

Güncelleme Tarihi: 17 Haziran 2019, 11:52

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE