En Az İlköğretim Mezunu 400 Aşçı Alımı Yapılıyor

İŞKUR aracılığı ile verilmiş aşçı alımı ilanlarına, aşçı kadrosuna nasıl iş başvurusunda bulunulacağını ve ilanlara nereden ulaşabilirsiniz gerekli tüm bilgiler haberimizde.

En Az İlköğretim Mezunu 400 Aşçı Alımı Yapılıyor

Türkiye İş Kurumu İŞKUR resmi adresi üzerinden özel sektöre aşçı alımı yapılacağı açıklandı. Aşçı kadrosunda görev alacak adaylar haberimiz üzerinden aşçı ilanlarına nasıl ulaşılır, aşçı ilanlarına nasıl iş başvurusu yapılır bilgilerine ulaşarak işlemlerini gerçekleştirebilirler.

400 AŞÇI ALIMI YAPACAK

Aşçı Alımı kadrosu için ilan yayınlayan firmalar ise şöyledir; Üç ay madencilik, 4 Hünkar yemek şirketi, Başoğlu mermer şirketi, Dansan haddecilik sanayi ve ticaret şirketi, Atak damper çelik kapı anonim şirketi, Full tek pano elektrik sanayi ticaret şirketi, Barbaros nakliyat şirketi, Eminsan un sanayi şirketi gibi şirketler aşçı kadrosu için alım yapacağını ilan etmiştir.

AŞÇI KADROLARINA NEREDEN ULAŞILIR VE İŞ BAŞVURUSU YAPILIR?

Türkiye İş Kurumu İŞKUR aracılığı ile verilmiş aşçı ilanlarına aşağıda verilmiş başvuru adresi üzerinden ulaşabilir ve iş ilanlarını inceleyebilirsiniz. Aşçı alımı yapan şirketlerin iş ilanlarına iş başvurusunda bulunmak için ise yine aynı adres üzerine giderek üye giriş sağlamalı ve ya kayıt olarak gerekli profil işlemlerinin ardından aşçı ilanlarına tıklayıp, "başvur" butonunu kullanarak iş başvuru aşamasına geçebilirsiniz.

Aşçı iş ilanlarına iş başvurusu için sayfasını kullanabilirsiniz: https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=6132

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE