Büro Memuru ve Silahlı-Silahsız Güvenlik Görevlisi Kadrosunda 1332 Personel Alımı!

Türkiye genelindeki firmalara güvenlik görevlisi ile büro memuru kadrosunda çok sayıda personel alımı yapılacak. Başvurularda 431 büro memuru alınacak. Silahlı ve silahsız güvenlik görevlisi kadrosunda çok sayıda alım gerçekleşecek.

Büro Memuru ve Silahlı-Silahsız Güvenlik Görevlisi Kadrosunda 1332 Personel Alımı!

İŞKUR üzerinden kamu, özel sektör iş ilanları detaylarını aktarmaya devam ediyoruz. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı İŞKUR'un Türkiye genelindeki iş yerlerine çok sayıda personel alımı yapılacak. Başvurularda güvenlik görevlisi kadrosunda silahlı ve silahsız alımlar yapılacak. Büro memuru alımlarında ise 439 kişi istihdam edilecek.

Genel başvuru şartlarında adayların bilgisayar bilgisine sahip olmaları, office programlarını kullanabilmeleri, exel, word gibi programlara hakim olmaları, muhasebe gibi paket programları kullanabilmeleri, eğitim düzeyinde en az lise mezunu olmaları gerekli olacaktır.

Silahlı ve silahsız güvenlik görevlisi alımlarında adayların özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmaları, silah bulundurma ve taşıma ruhsatına sahip olmaları, eğitim düzeyinde en az lise mezunu olmaları, yaş aralığında 18 yaşını tamamlamış olmaları, iş tecrübesine sahip olanlar için daha çok başvuru yapabileceği ilanlar olacaktır.

BÜRO MEMURU KADROSUNDA 439 KİŞİ ALINACAK;

Firmaların büro memuru personeli kadrolarındaki personel alımlarına başvurular işkur üzerinden yapılabilecek. Başvurular için İŞKUR e-şube portalı üzerinden erişmek için: https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=2267

889 SİLAHLI SİLAHSIZ GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALIMI;

Özel güvenlikçi alımları kapsamında 889 silahlı ve silahsız özel güvenlik personeli alımları için 889 açık iş ilanı bulunuyor. Bu alımlara başvurular işkur üzerinden yapılabilecek. Detaylara erişebilmek için: https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=3048

İŞİN OLSA

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Şerife
Şerife - 1 yıl Önce

Orta okul aliniyormu lütfen alın ya biz issiz mi kalcaz yani

Bünyamin
Bünyamin - 1 yıl Önce

Yalan hepsi algı iskura gidince yok diyorlar

Çetin akoraler
Çetin akoraler - 1 yıl Önce

Silahlı sertifika var.neden alım yok deniyor

Nurcan
Nurcan - 1 yıl Önce

Evet haber veriyolar ama alım falan yok yadavar tanıdıklarını alıyorlar