BİM Personel Alım Pozisyonları 2019 – Güncel İş İlanları

BİM İŞKUR üzerinden çeşitli pozisyonlarda çalıştırılmak üzere 368 personel alımı yapacağını duyurdu.Haberin detayları ve başvuru koşulları için takipte kalınız.

BİM Personel Alım Pozisyonları 2019 – Güncel İş İlanları

Türkiye’nin en önemli maket zincirlerinden biri olan BİM, aynı zamanda 2019 yılı içerisinde yapılacak olan özel sektör iş alımlarının birçoğu İŞKUR üzerinden gerçekleştirilmekte olup bu kapsamda marketler zinciri de farklı pozisyonlarda olan personel alımlarını buradan gerçekleştirmektedir. Ağustos ayının son haftası itibari ile farklı illerde marketin farklı şubelerinde görevlendirilmek üzere toplamda 386 kişi istihdam edilecek olup ilgili kadroya ve başvuru şartlarına ilişkin detaylar ise haberimizin devamında yer almaktadır.

Başvuru Şartları

İŞKUR üzerinden yapılacak olan alımda BİM marketler zincirinin farklı illerdeki şubelerinde görevlendirilmek üzere toplamda 386 kişi alınacaktır. İlgili kadrolara başvurmak isteyen adayların en az okur yazar olması şartı aranırken herhangi bir tecrübe şartı da aranmamaktadır. Adayların ayrıca ilandaki illerde ikamet etmeleri de gerekmektedir.

Tekirdağ 1 adet reyon görevlisi, İstanbul 22 engelli beden işçisi, 300 kasiyer, Artvin 1 engelli satış uzmanı, Kocaeli 5 beden işçisi, Kastamonu 1 beden işçisi, Bursa 15 perakende satış elemanı, Uşak 15 reyon görevlisi, Eskişehir 1 Kasiyer, İstanbul 3 engelli beden işçisi, 12 engelli beden işçisi, Edirne 1 engelli beden işçisi alımı gerçekleştirilecektir.

Başvuru Şekli

İlanlara başvurular İŞKUR üzerinden online olarak gerçekleşecek olup bu kapsamda ilgili ilanlara https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx adresinden iş yeri unvanı kısmına “BİM” yazıp aratarak ulaşmak mümkündür. Bu ilanlar üzerinden online başvuru alınacaktır.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Selda coşkun
Selda coşkun - 2 yıl Önce

Bende kalp pili var yüzde48 raporluyum mersin kiremithane mh oturuyorum. Meesinde işçi alımınız varmı engelli olarak alınsam