BİM 15 İlde 362 Personel ve İdari Personel Alımı Yapıyor

BİM idari kadro ve personel alımı yapıyor.İŞKUR üzerinden 15 ilde toplamda 363 personel alımı gerçekleştirecektir.Başvurular İŞKUR üzerinden yapılacaktır.

BİM 15 İlde 362 Personel ve İdari Personel Alımı Yapıyor

Türkiye’nin en önemli maket zincirlerinden biri olan BİM tarafından 15 ilde yapılacak olan personel alımında toplamda 363 personel ve idari personel alacağını duyurdu. İŞKUR üzerinden yayınladığı ilanlarda farklı kadro ve pozisyonlarda görev alacak olan adayların ilgili kadrolara başvuru yapması için öncelikler sağlaması gereken birtakım şartlar bulunmakta olup bu şartları saplayan adayların başvuruları kabul edilmektedir.

Personel Başvuru Şartları

BİM tarafından yapılan alım ilanları 15 il genelinde gerçekleştirilecek olup toplamda 362 kişi istihdam edilecektir. Buna göre ilgili ilanda alımın yapılacağı kadrolar şu şekildedir.

  • Kasiyer
  • Beden İşçisi (Genel)
  • Satış Danışmanı / Uzmanı
  • Reyon Görevlisi
  • Diğer Satış Nezaretçileri
  • Kasiyer
  • Perakende Satış Elemanı (Gıda)

Adayların sağlaması gereken şartlar arasında ise e az öğrenim şartı, ilgili yaş aralığında bulunma şartı, ikamet şartı ve diğer şartlar olmakla birlikte ilgili ilanlara ulaşmak ve başvuru yapmak için: https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx İşyeri Unvanına “BİM” yazarak erişim sağlanabilmektedir.

İdari Personel Alımı

BİM kariyer sayfasında açtığı ilanlarda ise farklı pozisyonlarda idari personel alımı gerçekleştirecektir. Buna göre alım yapılacak olan kadrolar arasında Unlu Mamuller Personeli, Depo Personeli, Yönetici Adayı, (Engelli) Mağaza Elemanı, Taze Gıda Personeli, Kasa Reyon Personeli, Mağaza Satış Elemanı, Et-Şarküteri Personeli, Bölge Genel Başvuru şeklinde bulunmaktadır. İlgili ilanlara ulaşmak ve başvuru yapmak için özel şartların sağlanması gerekmekte olup bu şartlara ulaşmak ve online başvuru yapmak: //bit.ly/33EQqJ2

YORUM EKLE