Bekçi Alımı Devam Ediyor: İŞKUR'dan Özele 26 Bekçi Alım İlanları!

İşkur'dan özel sektöre bekçi alımı ilanları yayınlandı. Hangi şirketi özel bekçi alacak, iş başvuru işlemleri nereden sağlanacak ve diğer bilgiler haberimizde.

Bekçi Alımı Devam Ediyor: İŞKUR'dan Özele 26 Bekçi Alım İlanları!

Türkiye İş Kurumu ( İŞKUR ) aracılığı ile verilen özel sektör ilanlarına göre özele 26 bekçi alımı yapılacak. Özek sektörde bekçi olarak görev almak isteyen adaylar hangi şirket özel bekçi alımı yapacak, özel bekçi alımına nasıl iş başvurusunda bulunulacak haberimizden gerekli bilgileri alabilirsiniz. İşte ilan detayları...

ÖZEL BEKÇİ ALIMI YAPACAK OLAN ŞİRKETLER HANGİLERİ?

Özel bekçi alımı iş ilanları yayınlayan şirketler ise şöyledir; Türkmen grup lojistik hizmetleri şirketi, Onurkan inşaat şirketi, Arina mermer maden kimya gıda şirketi, Çakıcı turizim gıda imalat sanayi şirketi, Marsteks döşemecilik kumaş dokuma, Hüsnü özbey yem sanayi şirketi, Nesli mobilya, Karlıoğlu oto şirketi, Sarılar inşaat ve elektronik şirketi, İzobir inşaat şirketi ve Yükseliş çelik yapı şirketi gibi firmalar özel bekçi alımı sağlayacağını açıkladı. Peki özel bekçi alımı ilanlarına nasıl iş başvurusu yapılır?

ÖZEL BEKÇİ ALIMI İŞ İLANLARINA NASIL İŞ BAŞVURUSU YAPILIR?

Özel sektör için yayınlanan bekçi iş ilanları Türkiye İş Kurumu aracılığı ile paylaşıldığı için adaylar aşağıda verilen bağlantı üzerinden bekçi ilanlarına ulaşarak inceleme yapabilir ve iş başvuru aşamasına geçebilirler.

Özel sektör bekçi alımı ilanları için: https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=2164

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE