Ankapark'a Daimi Süreli ve Parttime 35 Personel Alımı Yapılacak!

Ankapark'a 35 personel alımı yapılacak. Oyuncak ünitesi operatörü ile beden işçisi kadrosundaki işçi personel alımlarında başvurular başladı. wonderland işletmesi Ankara'da bulunan Ankapark iş ilanları haberimizde..

Ankapark'a Daimi Süreli ve Parttime 35 Personel Alımı Yapılacak!

Türkiye'nin en büyük tema parkı olan Ankapark'a çok sayıda daimi ve partime görevlendirilmek üzere personel alımları yapılacak.

Atatürk Orman Çiftliği yerleşkesinde Mart ayında açılışını Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın yaptığı Ankapark'ın personel ihtiyaçlarının giderilmesi için çok sayıda personel alımları açıklandı. İŞKUR üzerinden ilan edilen personel alımlarında adaylar part time ve daimi olarak görevlendirilecek. Daha önce de otopark işletmesinde yönetim kadrosunda görevlendirilmek üzere trafik polisi görevlisi alımları yapılmıştı. Bu alımların tamamlanmasının ardından yeni ilanlar açıklandı. Buna göre iki ilanda işletme içerisinde bulunan oyuncakların işletmesinde görevlendirilecek olan personeller alınacak.

ANKAPARK 35 PERSONEL ALIMI;

Ankapark işletmesinde bulunan eğlence ünitelerinde part time olarak personel alımı başvuru şartları belli oldu. Bu alımlarda adaylar cumartesi ve pazar günleri görevlendirilecek. Gün içerisinde yemek firmaya ait olacak. Servis imkanında bulunduğu işletmede mesai saatleri 13.00 ile 22:00 saatleri arasında olacak. Adayların genç ve dinamik olması eğitim düzeyinde ortaöğretim mezunu olmaları istenildi. Bu kadroda 30 kişi alınacak. İlana erişmek için: //bit.ly/2KnM5mb

Diğer alım ise beden işçisi kadrosunda olacak. Bu alımlarda adaylar engelli statüsünde işe alınacak. Engel durumuna göre uygun olan kadrolarda istihdam edilecekler. Başvuru ilanında belirtilen adrese cv göndermeleri gerekli olacak. Adayların eğitim düzeyinde en az lise ve dengi okullardan mezun olmaları yeterli olacak. İlana erişmek için: //bit.ly/2KnM5mb

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 08 Haziran 2019, 09:13

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE