A-101 ve ŞOK İŞKUR Üzerinden Personel Alımı Devam Ediyor!

A-101 ve ŞOK İŞKUR Üzerinden Personel Alıyor.Başvuru koşulları ve başvuru linkini sitemizden bulabilirsiniz.

A-101 ve ŞOK İŞKUR Üzerinden Personel Alımı Devam Ediyor!

Her geçen gün yeni bir şube ile müşteri karşısına çıkan marketler, yeni açtıkları bu şubelerde personel istihdam etmekte olup bu istihdam genellikle marketlerin internet siteleri ya da İŞKUR üzerinden gerçekleşmektedir. Temmuz ayı itibari ile A101 ve ŞOK marketler zinciri, İŞKUR üzerinden açtıkları ilanda Balıkesir, Antalya, Muğla, Yalova, Eskişehir, İstanbul, Şanlıurfa, Ankara, İzmir, Denizli, Tunceli, Kocaeli, Bursa, Tekirdağ, Edirne illerinde bulunan şubelerinde görevlendirmek üzere personel alımı gerçekleştireceklerini açıklamıştır.

  • A101 tarafından gerçekleştirilecek olan alımda adaylar beden işçisi, satış elemanı, kasiyer, büro memuru ve satın alma personeli olarak görev yapacaktır.
  • ŞOK tarafından yapılan alımda ise adaylar perakende satış personeli, kasiyer, depo görevlisi, satış danışmanı, beden işçisi, reyon görevlisi olarak görev alacaktır.

İlgili iki firma için yapılacak başvurularda adayların birtakım şartları sağlaması gerekmekte olup bu şartlar arasında sağlanması gereken genel şartlar; Türk vatandaşı olmak, İŞKUR’a kayıtlı olmak, işsiz olmak, erkekler için askerlik şartını yerine getirmiş olmak şartlarının yanında sağlanması gereken birtakım özel şartlar bulunmakla birlikte bunlar:

  • Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek nitelikte olma,
  • İletişimi kuvvetli güler yüzlü olma,
  • Ekip çalışmasına uygun faaliyet yürütebilecek,
  • Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
  • En az ortaöğretim (lise) mezunu olma şartlarını yerine getirmesi istenmektedir.

İlanlara ulaşmak ve başvuru yapmak için: https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx linkinde yer alan “iş yeri unvanı” kısmına Yeni Mağazacılık Anonim Şirketi ve ŞOK yazarak ulaşmanız mümkündür.

Güncelleme Tarihi: 02 Temmuz 2019, 15:11

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Şengül sariyildiz
Şengül sariyildiz - 12 ay Önce

Ben orta okul mezunuyum bana iş lazım yarımcı olurmsnz