2019 Yılı Bilgi İşlem Destek Elemanı Alımı İlanları!

Türkiye iş kurumu aracılığı ile bazı özel sektör şirketlerin bünyesinde görevlendirmek üzere bilgi işlem destek elemanı alacak. Başvuru bilgileri, nerede başvuru yapılacağı ve diğer bilgiler haberimizde.

2019 Yılı Bilgi İşlem Destek Elemanı Alımı İlanları!

Türkiye İş Kurumu aracılığı ile yayınlanmış ilanlara göre bazı özel sektör şirketleri bilgi işlem destek elemanı kadrosu için personel alımı yapacağını açıkladı. Bilgi işlem destek elemanı kadrosu için toplamda 22 açık pozisyon bulunmakta olup, adaylar gerekli iş başvuru aşamaları ve diğer bilgilere haberimizde verilmiş bilgilerden yola çıkarak işlemlerini gerçekleştirebilirler.

BİLGİ İŞLEM DESTEK ELEMANI ALIMI YAPACAK OLAN ŞİRKETLER NEDİR?

Bilgi işlem destek elemanı kadrosu için alım yapacak şirketler ise şöyledir; Emin civata, Eren et ve gıda sanayi şirketi, Değirmenci otomotiv ve metal şirketi, Özismak istif makinaları sanayi ve ticaret şirketi, Erdil özel eğitim hizmetleri ticaret limited şirketi gibi firmalar bilgi işlem destek elemanı alımı yapacağını açıkladı. Peki bilgi işlem destek elemanı kadrolarına nereden ulaşılır ve iş başvurusu nereden yapılır?

BİLGİ İŞLEM DESTEK ELEMANI İŞ İLANLARINA NASIL ULAŞILIR VE İŞ BAŞVURUSU NEREDEN YAPILIR?

Türkiye İş Kurumu İŞKUR üzerinden yayınlanmış bilgi işlem destek elemanı kadrosuna aşağıda verilen bağlantı üzerinden ulaşarak iş ilanlarını inceleyebilirsiniz. bilgi işlem destek elemanı kadrolarına iş başvurusunda bulunmak için yine aynı sayfaya giderek üye girişi yapmalı ve ya kayıt olarak ilanların içerisinde yer alan "başvur" butonunu kullanarak iş başvuru aşamasına geçebilirsiniz.

Bilgi işlem destek elemanı iş ilanları için: https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=18694

YORUM EKLE