Türkiye Geneli İlköğretim Mezunu 35 Bekçi Alımı Yapılacak!

Türkiye genelinde İŞKUR üzerinden gece bekçisi alımları yapılacak. Özel firmaların personel istihdamları kapsamında duyurulan bekçi alımlarında en az ilköğretim mezunu olmak yeterli olacak. Adayların vardiyalı çalışma esaslarına uygun olmaları gerekli olacak. Herhangi bir iş tecrübesi de gerekmeyecek. İşte ilan detayları..

Türkiye Geneli İlköğretim Mezunu 35 Bekçi Alımı Yapılacak!

Kamu kurumlarına ve özel firmalara personel istihdamları tüm hızıyla devam ediyor. Milli İstihdam projesi kapsamında İŞKUR aracılığı ile 50 Bin’den fazla personel istihdamı sağlanacak. Buna göre eğitim düzeyinde en az okur yazar, ilköğretim mezunu olan adaylara yönelik olarak çok sayıda bekçi alımları açıklandı. İlanlar İŞKUR üzerinden adaylara duyuruldu. Bilindiği gibi özel firmaların istihdam ettiği gece bekçisi alımları yanı sıra kamu kurumlarına da çarşı ve mahalle bekçisi alım ilanları açıklanarak başvurular alınmış ve adaylar bu alımlara yoğun bir ilgi göstermişti. 2019 yılı çarşı ve mahalle bekçilerinde şahsen başvuru ile sağlık kontrolleri aşaması devam ediyor. özel firmalara istihdam edilecek olan 35 gece bekçisi alımı detayları şu şekilde olacak.

35 BEKÇİ ALIMI;

İŞKUR üzerinden adaylara duyurulan bekçi alımlarına başvurular e-şube portal üzerinden de yapılabilecek. En az 18 yaşını tamamlamış ve 19 yaşından gün almış olmak gerekmektedir. Türkiye genelinde özellikle büyük şehirlerde; Ankara, İzmir, İstanbul, Bursa Kocaeli illerinde personel alımları bulunuyor. Adaylar bu alımlarda vardiyalı çalışma esaslarına uygun olarak görev yapabilmeleri genellikle erkek adayların istihdam edildiği alımlarda askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekli olacak. Site, AVM, şantiyeler, üretim tesisler, fabrikalar gibi firmalarda görevlendirilecek olan 2019 bekçi istihdamlarına başvuru için aşağıdaki linki yeni tarayıcıdan açmanız gerekmektedir.

İlanlara erişmek için: https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=2164

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2019, 14:51
YORUM EKLE
YORUMLAR
Suat
Suat - 3 yıl Önce

Mrb İstanbul Sultangazi cebecide oturuyorum 1977 doğumluyum ilk okul mezunuyum bekçi olabilir miyim acil işe ihtiyacım var 05077568834

Bekir uysal
Bekir uysal - 3 yıl Önce

İst Sultanbeyli 1973doğ Bekçilik işi arıyorum işe ihtiyacım var 0535 578 53 14