Türk Telekom İŞKUR Üzerinden Bayisine Personel Alımı Yapacak

Türk Telekom 4 şehirde personel alımı yapacağı haberi detaylarını bulabilirsiniz.Başvuru şartlarının neler olduğunu ve başvuruya hangi adresten yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Türk Telekom İŞKUR Üzerinden Bayisine Personel Alımı Yapacak

İŞKUR üzerinden açılan ilana göre Türk Telekom Kastamonu'da eleman alımı yaptığını ilan etti. Türk Telekom A.Ş.’nin personel alımına ilişkin ilan detayları şu şekilde. İlan edilen Türk Telekom personel 4 farklı ilde ilgili bayilerinde istihdam edilmek üzere yeni ilan yayınladı. İlanlarda aranan şartlardan biri de ilkokul ve üzeri mezuniyeti bulunmak. 4 farklı şehirde farklı kadrolar için açılan ilanda toplamda 18 personel istihdam edilecek. Alınacak kadrolar,Elektronik Teknolojisi Teknikeri/Elektrik-Elektronik Teknikeri şeklinde yer almaktadır. 

Elektronik Teknolojisi Teknikeri/Elektrik-Elektronik Teknikeri için 1 kişi alınacağı belirtildi. Başvurunun genel şartlarına bakıldığında:

  •  Adayların ikna, iletişim kabiliyetinin yüksek olması,
  •  En az ilkokul mezunu olması,
  • Diksiyonu düzgün olan,
  • Saha çalışmalarında aktif görev alacak,
  • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
  • Güler yüzlü ve motivasyonu yüksek olması şeklinde şartların yer aldığı görülmektedir. 

İlkokul mezunlarının da başvurabileceği Türk Telekom personel kadrolarına başvuruların hepsi İŞKUR üzerinden gerçekleştirilmektedir. İŞKUR’a kayıtlı olmayan adaylar ise İŞKUR’un aşağıda yer alan linkine tıklayarak üye olabilir ve aynı yerde açılan ilana başvuru yapabilmektedir. Arama sekmesindeki İş Yeri unvanı kısmına Türk Telekom yazılarak ilgili ilana ulaşmak mümkündür. İlgili linke https://esube.iskur.gov.tr adresinden ulaşılabilir. 

BAŞVURU DETAYLARI: https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00004976512&isyeriTuru=%C3%96zel

Güncelleme Tarihi: 19 Mayıs 2019, 22:59
YORUM EKLE
YORUMLAR
Müdür iliş
Müdür iliş - 2 yıl Önce

Ben engeliyim bide oğlum var engeli eyer bugün yani bayram için bir maas yatirilmasa çocuklarıma kendime ne bayram esası nede elbise alabilirim yapmayın lutfen engelliler içinde düşünün onlara bı yardimdan bulunun