İstanbul Şehir Hastanesi İnşaatında Çalışacak 100 İşçi Personel Alımı Yapılıyor

İŞKUR aracılığı ile gelmiş olan ilana göre inşaat'ta çalışacak 100 kişilik alım yapılacağı bildirildi. Alımlar İstanbul ilinde yapılacak. İşte detaylar.

İstanbul Şehir Hastanesi İnşaatında Çalışacak 100 İşçi Personel Alımı Yapılıyor

Türkiye İş Kurumu personel alımı ilanları yayımlamaya devam ediyor. Ocak ayının ilk gününde yayımlanmış olan ilana göre İstanbul İlinde inşa edilen şehir hastanesinde çalışacak işçi personel alımı yapılacağı bildirildi. Bu kapsamda başvuru süreci hala devam eden ilan için detayları İşin Olsa ekibi olarak sizlere aktarıyoruz.

İLANIN DETAYLARI:

İŞKUR üzerinde yayımlanan ilana göre, RMİ Rönesans Medikal Taahhüt İnşaat Anonim Şirketi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 100 kişilik boşluk ile işçi personel alımı yapacağını bildirdi. Bu kapsamda İstanbul Şehir Hastanesi İnşaat tam zamanlı çalışacak ve normal statüde bulunan adaylar arasından bazı nitelikler doğrultusunda alım yapacak.

Bu yönde adaylardan Okuryazar olmak, Erkek olmak, Askerliğini yapmış veya askerlik ilei lgisi olmamak gibi nitelikler tale pediliyor.

BAŞVURULAR:

İstanbul Şehir hastanesi İnşaat bünyesine alımı yapacağı işçi personel alımı ilanı için başvuru sürecini Ocak aynın ilk günlerinde başlatmıştı ve başvurular en geç 31 Ocak 2020 tarihine kadar yapılması gereklidir. Başvurular İŞKUR resmi internet adresi üzerinden veya Başakşehir İŞKUR Hizmet merkezinden yapılacaktır.

İlan hakkında daha detaylı bilgi almak için ve başvuruda bulunmak için BURAYA TIKLAYINIZ.

Güncelleme Tarihi: 28 Ocak 2020, 20:42
YORUM EKLE
YORUMLAR
Zinet Gövez
Zinet Gövez - 2 yıl Önce

Selamünaleyküm ben bir şehit kızıyım bir iş istiyorum şehit evladinizim