İŞKUR Üzerinden Yeni Haftada 11 Bin Personel Alınıyor ! Kadrolar ve Başvuru Şartları Neler ?

İŞKUR üzerinden özel sektörde değişik pozisyonlarda çalıştırılmak üzere personel alımı yapılacaktır. Başvuru koşulları ve pozisyonların detayları haberimizdedir.

İŞKUR Üzerinden Yeni Haftada 11 Bin Personel Alınıyor ! Kadrolar ve Başvuru Şartları Neler ?

Ekim ayının yeni haftasına girerken İŞKUR üzerinden personel alımları devam ediyor. Buna göre yeni haftaya girerken farklı kadrolarda 11 binden fazla personel alımı ilanı yayınlandı. Farklı iş kolları ve mesleklerde, özel ve kamu sektörünce gerçekleştirilen alımlarda adaylar farklı illerde ve kurumlarda istihdam edilecekken kadro ve başvurulara ilişkin detaylar şunlardır.

Kadrolar Başvuru Şartları Nelerdir?

Farklı alanlarda istihdam edilecek olan adaylardan en az öğrenim şartını sağlama, ilgili kurumun çalıştığı ilde ikamet ediyor olma, ilgili belge ve sertifikalar sahip olma, istenilen deneyimi bulundurma, belirtilen yaş aralığında olma gibi özel şartlar ve genel alım şartlarını sağlama şeklinde bir başvuru şartı sunulabilmektedir. Bu noktada farklı meslek gruplarında farklı başvuru şartları yer almaktadır. Alımın yapılacağı meslek gruplarından bazıları ve kadrolar şunlardır.

11 binden fazla personel alımının yapılacağı yeni hafta ilanlarından farklı meslek grubuna ilişkin birçok farklı iş ilanı bulunmakta olup bunlardan bazıları Temizlik Görevlisi, Satış Danışmanı / Uzmanı, Makineci (Dikiş), Garson (Servis Elemanı), Kasiyer, Ön Muhasebeci, Güvenlik Görevlisi gibi mesleklerdir. Yeni haftada açılan ilanlarda yer alan mesleklere ise İŞKUR resmi internet sitesinden erişim sağlamak mümkündür.

Başvuru Şekli

Başvurular İŞKUR üzerinden online olarak yapılmakta olup https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx adresinden 24 saat ilan sınırlaması yaparak ilgili ilanlara ulaşmak da mümkündür.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Tugba Aydın
Tugba Aydın - 2 yıl Önce

Lütfen nereden başvuru yapıcam yardımcı olurmusunız